زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود نرم افزار Secret Gallery 1.3.2 | برنامه گالری امن برای اندروید

دانلود Secret Gallery برای اندروید

Secret Gallery جلوی دزدیده شدن یا پاک شدن تصادفی عکس ها و ویدیوهای خود را بگیرید. با این برنامه می توانید امنیت گالری خود را به شکل قابل توجهی بالا ببرید. با استفاده از رمز عبور دلخواه، جلوی مشاهده عکس ها و ویدیوهای خود را بگیرید. این نرم افزار بسیار کم حجم می باشد و کار کردن با آن آسان است. این نرم افزار حتی قادر به ایمن کردن گالری شخصی شماست که می تواند نرم افزاری همچون google photo, instagram, facebook و ... باشد. Secret Gallery عکس ها و ویدیوهایتان را به شکل کامل پنهان می کند. زمانی که بر روی کلید home بزنید؛ به شکل خودکار برنامه قفل می شود. عکس ها و ویدیوهایتان رمزگذاری می شوند.

Secret Gallery از sd card ها نیز پشتیبانی می کند. هیچ محدودیتی در مخفی کردن عکس ها و فیلم های خود نخواهید داشت. این نرم افزار عکس ها و ویدیوهایی که اضافه می کنید را به شکل خودکار با خود همگام سازی می کند و آن ها را امن نگه می دارد. اگر بخواهید همچنان می توانید عکس هایتان را در گالری معمولی خود نگه دارید. سرعت این برنامه بالاست و حتی روی گوشی های نسبتا قدیمی نیز با مشکلی رو به رو نخواهید شد. Secret Gallery به سرعت عکس ها و ویدیوهای موجود در سیستم شما را شناسایی می کند و امکان قفل کردن آن ها را به وجود می آورد. رابط کاربری برنامه متریال می باشد. Secret Gallery را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید. دانلود نرم افزار Photo Locker Pro از دیگر برنامه ها در این زمینه می باشد.

ویژگی های نرم افزار Secret Gallery


- پنهان کردن عکس ها و فیلم ها

- عدم وجود محدودیت در قفل کردن تصاویر

- سرعت بالا در رمزگذاری اطلاعات

- قفل شدن برنامه با فشردن کلید home

- شناسایی خودکار عکس هایی که اضافه می شوند.

- تعیین رمز عبور دلخواه برای گالری

- رابط کاربری بهینه سازی شده

- پشتیبانی از sd card گوشی ها

تصاویری از محیط نرم افزار Secret Gallery :


دانلود Secret Gallery برای اندروید  دانلود Secret Gallery برای اندروید  دانلود Secret Gallery برای اندروید  thumb=|دانلود Secret Gallery برای اندروید]https://patoghu.com/uploads/posts/2020-03/1583103316_secret-gallery4.jpg[/thumb]  دانلود Secret Gallery برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 7 مگابایت
   (3.7/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت