آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود One Security 1.7.9 نصب آنتی ویروس و بهینه ساز قوی اندروید

دانلود One Security برای اندروید

One Security از خود در مقابل ویروس ها، اپلیکیشن ها تقلبی، مالورها و ... محافظت کنید. این اپلیکیشن داده های حساس شما را امن نگه می دارد، و به دسترسی هایی که به اپلیکیشن ها می دهید نظارت دارد. اگر اسپایوری قصد نفوذ به سیستمتان را داشته باشد، به شما هشدار داده می شود. می توانید سیستم خود را در مقابل حملات فیشینگ محافظت کنید، از ورود به وب سایت های آلوده یا پیامک های مخرب جلوگیری کنید. این اپلیکیشن یکی از قابل اعتماد ترین برنامه های موجود برای حفاظت از اندروید است. سیستم شما به شکل هوشمندانه ای مورد بررسی قرار می گیرد. پردازنده تان خنک می شود، مصرف باتریتان کاهش پیدا می کند و گوشیتان تقویت می گردد.

One Security برای محافظت و بهینه سازی از گوشی با یک ضربه طراحی شده است. موتور این آنتی ویروس انواع فایل ها را اسکن می کند تا هرگونه مالور، تروجان، اسپایور، ویروس و ... شناسایی و حذف گردد. این اپلیکیشن فایل های موقتی سیستم شما را پیدا می کند و آن ها را حذف می کند. One Security اپلیکیشن هایی که روی سیستمتان نصب کرده اید را اسکن می کند و در صورتی که آلوده باشند به شما هشدار می دهد. هر فایلی که دانلود می کنید نیز بررسی می گردد. One Security بیش از یک میلیون کاربر دارد و امتیاز 4.2 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده است. این برنامه را می توانید بر روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید. دانلود آنتی ویروس زونر برای اندروید , دانلود آنتی ویروس نود 32 برای اندروید , دانلود آنتی ویروس آواست برای اندروید , دانلود AVG AntiVirus نیز برای اندروید در دسترس می باشند.


دانلود One Security

✅ نام نرم افزار One Security ❤️ تعداد دانلود 3834
⭐نسخه نرم افزار 1.7.9 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 5.0 🔆 حجم فایل 25 مگابایت

ویژگی های نرم افزار One Security


- افزایش دادن طول عمر باتری

- کشتن اپلیکیشن های پس زمینه

- بررسی سرعت آپلود و دانلود

- اسکن اپلیکیشن های نصب شده

- بهبود عملکرد سیستم

- هشدار در مقابل سرقت های اینترنتی

- بهینه سازی سیست با یک ضربه

- حذف فایل های موقتی

تصاویری از محیط نرم افزار One Security :


دانلود One Security برای اندروید  دانلود One Security برای اندروید  دانلود One Security برای اندروید  دانلود One Security برای اندروید


پسورد فایل :
کپی