آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 69.10 Yandex.Keyboard نصب کیبورد یاندکس برای اندروید

دانلود Yandex Keyboard برای اندروید

Yandex.Keyboard کیبورد رسمی yandex می باشد که ویژگی های مختلفی را در اختیار شما می گذارد. از اصلاح شدن خودکار لغات، تا swip کردن روان و راحت، مترجم داخلی، پشتیبانی از فرمان های صوتی، امکان ارسال گیف و استیکر، کامل کردن خودکار لغت، و بسیاری دیگر از جمله ویژگی هایی است که می توانید از این نرم افزار انتظار داشته باشید. تمام اطلاعاتی که وارد می کنید گم نام خواهد شد. هیچ داده ای بدون اجازه جمع آوری نمی شود. لغاتی که تایپ می کنید، صرفا توسط کیبورد شما برای این منظور جمع آوری می شود که کیبورد لغاتی را به شما پیشنهاد کند که بیشتر از آن ها استفاده می کنید.
اما نگران نباشید، اگر احساس می کنید این ویژگی امنیت شما را کاهش می دهد، می توانید این ویژگی را در تنظیمات برنامه قطع کنید. هیچ کدام از پسورد ها، مخاطبین، اطلاعات بانکی، و دیگر داده های مهم شما توسط این برنامه جمع نمی شود. این نرم افزار با الگوریتم پیشرفته ای که دارد به تدریج جملات و کلماتی که زیاد به کار می برید را یاد می گیرد و آن ها را پیشبینی می کند تا سریع تر بتوانید تایپ کنید. بیش از 70 زبان زنده دنیا توسط این برنامه پشتیبانی می شود که شامل زبان فارسی نیز هست. فرستادن شکلک های متنی نیز امکان پذیر می باشد. Yandex.Keyboard بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست. دانلود کیبورد گوگل از دیگر پست های مرتبط می باشد.


دانلود Yandex.Keyboard

✅ نام نرم افزارYandex.Keyboard❤️ تعداد دانلود2351
⭐نسخه نرم افزار69.10🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0🔆 حجم فایل62 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Yandex.Keyboard


- دارای بیش از 1 میلیون کاربر

- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- پشتیبانی از فرمان های صوتی

- پوشش 70 زبان زنده دنیا شامل فارسی

- امکان ارسال استیکر های متنی

- پیشبینی کردن کلمات با سرعت بالا

- الگوریتم یادگیری ماشین با عملکردی مناسب

- پشتیبانی از فرمان های لمسی

- اصلاح خودکار غلط های املایی

تصاویری از محیط نرم افزار Yandex.Keyboard :


دانلود Yandex Keyboard برای اندروید  دانلود Yandex Keyboard برای اندروید  دانلود Yandex Keyboard برای اندروید  دانلود Yandex Keyboard برای اندروید  دانلود Yandex Keyboard برای اندروید  دانلود Yandex Keyboard برای اندروید


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی