مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 1.0 Quick Share اشتراک گذاری سریع فایل ها توسط وای فای برای اندروید

دانلود Quick Share برای اندروید

Quick Share یکی از سریع ترین برنامه های موجود برای ارسال داده هاست. هیچ محدودیتی در ارسال فایل ها ندارید. می توانید اطلاعات خود را به هر فردی در هر جایی بفرستید. این برنامه می تواند تا 200 برابر سریع تر از بلوتوث عمل کند. کیفیت فایل های شما در حین انتقال از دست نمی روند. می توانید عکس ها، فایل های ویدیوی و صوتی، بازی ها، اسناد، نرم افزار های نصب شده و بسیاری دیگر را با سرعت بالا ارسال کنید.

این نرم افزار حتی قادر به ارسال فایل ها در حالت آفلاین می باشد. می توانید به شکل رایگان داده هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. Quick Share از نرم افزار های مشابهی مثل زاپیا و شیر ایت زرق و برق کمتری دارد. اگر از محیط و رابط کاربری آن ها هسته شده اید می توانید این برنامه را امتحان کنید. تمام اپلیکیشن هایی که در سیستمتان نصب کرده اید در قالب لیستی مناسب به نمایش در می آید که قادر به اشتراک گذاری آن ها با دیگران هستید. حتی ورژن اپلیکیشن های شما در پایین آیکونشان نشان داده می شود. فایل های ویدیویی، تصاویر و موزیک ها دارای دسته بندی جدایی هستند که اشتراک گذاری آن ها را آسان می کند. البته محدودیتی در فرمت فایل ارسالی نخواهید داشت. Quick Share بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجرا می باشد. از دیگر نرم افزارهای عالی در این زمینه دانلود شیریت و دانلود زاپیا می باشد.

ویژگی های نرم افزار Quick Share


- نمایش اپلیکیشن ها در قالب یک لیست

- اشتراک گذاری بازی ها و نرم افزار ها

- تا 200 برابر سریع تر از بلوتوث

- عدم افت کیفیت در هنگام ارسال داده ها

- اشتراک گذاری اطلاعات به شکل آفلاین

- عدم محدودیت در ارسال فایل ها

- ارائه شده به شکل کاملا رایگان

- دسته بندی جدا برای تصاویر و فایل های صوتی

- کم حجم و فشرده شده

تصاویری از محیط نرم افزار Quick Share :


دانلود Quick Share برای اندروید  دانلود Quick Share برای اندروید  دانلود Quick Share برای اندروید  دانلود Quick Share برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 6 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت