آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.0 GIF Status مجموعه گیف های متحرک برای اندروید

دانلود GIF Status برای اندروید

GIF Status دارای بیش از 30 دسته بندی مختلف است که با آن می توانید بهترین تصاویر گیف متحرک را پیدا کنید. این گیف ها را می توانید در گوشیتان ذخیره کنید و در رسانه های اجتماعی مثل فیس بوک به اشتراک بگذارید. با این برنامه می توانید video status واتس آپ خود را هم تنظیم کنید. رابط کاربری آسان می باشد و همه می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. اشتراک گذاری گیف ها در هر رسانه اجتماعی ای به راحتی انجام می شود. جست و جوی گیف ها به راحتی انجام می شود. روزانه گیف های جدیدی اضافه می شود و می توانید گیف های محبوب و ترند شده را مشاهده کنید. علاوه بر این می توانید گیف ها را در گوشیتان ذخیره کنید و به شکل لوکال از آن ها استفاده نمایید.

GIF Status به تازگی منتشر شده است و امتیاز 4.9 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. می توانید بهترین گیف ها در موضوعات مختلف را با کیفیت بالا مشاهده کنید و در گوشیتان ذخیره کنید. برای دانلود کردن گیف ها دستتان را روی آن ها نگه دارید. قادر به مشهده کمیک ها نیز خواهید بود. GIF Status کم حجم می باشد و گیف های آن در فضای ابری ذخیره شده است که با مشاهده هر کدام از آن ها، فایلی موقتی در سیستمتان ذخیره می شود. GIF Status را می توانید روی اندروید 4.3 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار GIF Status


- کم حجم و سبک

- رابط کاربری دوستانه و ساده

- مجموعه ای از گیف های جذاب

- کیفیت بالای گیف ها

- امکان دانلود کردن گیف ها

- اشتراک گذاری آسان گیف ها

- جست و جو کردن آسان گیف ها

- امتیاز بالا در گوگل پلی

- مشاهده گیف های ترند شده

تصاویری از محیط نرم افزار GIF Status :


دانلود GIF Status برای اندروید  دانلود GIF Status برای اندروید  دانلود GIF Status برای اندروید  دانلود GIF Status برای اندروید  دانلود GIF Status برای اندروید


پسورد فایل :
کپی