آروان
بازی حکم
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 2.23.13 ClevNote Notepad یادداشت برداری با کلونوت برای اندروید

دانلود ClevNote Notepad برای اندروید

ClevNote Notepad به کاربران کمک می کند راحتتر یادداشت برداری کنند. می توانید شماره های ضروری خود را در این برنامه ذخیره کنید تا سریع تر به آن ها دسترسی داشته باشید. لیست کارهایی که باید انجام دهید را در برنامه ذخیره کنید و به راحتی آیتم های موجود در آن را تغییر دهید. امکان اضافه کردن هرگونه آیتمی به این برنامه وجود دارد. لیست جشن های تولد بسازید و روز تولد افراد مهم را فراموش نکنید. این اپلیکیشن از حالت تقویم نیز پشتیبانی می کند، می توانید در حالت تقویم روزهای مهم را علامت گذاری کنید. اکانت و نام کاربری و دیگر اطلاعات خود را ذخیره کنید تا آن ها را فراموش نکنید.

علاوه بر این می توانید از ClevNote Notepad به عنوان نرم افزار یادداشت برداری روزمره نیز استفاده کنید. حتی یادداشت های بسیار طولانی پشتیبانی می شوند و دچار مشکل نمی شوند. می توانید اطلاعات را در فضای ابری گوگل درایو ذخیره کنید و از آن ها پشتیبان تهیه کنید. این اپلیکیشن قادر به یادآوری رویداد های مهم به شما نیز هست. ابزارکی برای برنامه توسعه داده شده که با آن می توانید سریع تر و راحت تر به برنامه دسترسی داشته باشید. ClevNote Notepad امتیاز بالای 4.6 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده است. این نرم افزار را می توانید روی اندروید 6 به بالا بدون مشکل اجرا کنید. دانلود D Notes و دانلود Samsung Notes از دیگر برنامه های نوت برداری در اندروید می باشند.


دانلود ClevNote Notepad

✅ نام نرم افزارClevNote Notepad❤️ تعداد دانلود712
⭐نسخه نرم افزار2.23.13🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6.0🔆 حجم فایل13 مگابایت

ویژگی های نرم افزار ClevNote Notepad


- بهبود عملکرد جست و چوی برنامه

- دارای بیش از 5 میلیون کاربر

- امکان اضافه کردن یادآور به برنامه

- اضافه کردن لیست کارهای پیشرو

- مدیریت کردن لیست تولدها

- دارای تقویم درون برنامه ای

- پشتیبان گیری از اطلاعات در فضای ابری

- کپی کردن آسان اطلاعات به کلیپ برد

- دارای ابزارک اختصاصی

تصاویری از محیط نرم افزار ClevNote Notepad :


دانلود ClevNote Notepad برای اندروید  دانلود ClevNote Notepad برای اندروید  دانلود ClevNote Notepad برای اندروید  دانلود ClevNote Notepad برای اندروید  دانلود ClevNote Notepad برای اندروید


پسورد فایل :
کپی