حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود remove.bg 1.1.1 حذف کردن آسان پس زمینه عکس ها برای اندروید

دانلود remove bg برای اندروید

remove.bg حذف کردن پس زمینه عکس ها هیچ گاه تا این اندازه آسان نبوده است. عکس دلخواهتان را انتخاب کنید. وقتی پس زمینه پاک می شود، پشت عکس شما شفاف می گردد و می توانید از آن به عنوان استیکر نیز استفاده کنید. در زمان خود صرفه جویی کنید و عکس های پس زمینه را با سرعت بیشتری پاک کنید. remove.bg این کار را به شکل رایگان برای شما انجام می دهد و نیازی به پرداحت درون برنامه ای نخواهید داشت. پس زمینه های جدید به عکس هایتان اضافه کنید و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. می توانید کالج هایتان را با دوستان و آشنایانتان به سرعت به اشتراک بگذارید. بهترین کیفیت ممکن را دریافت خواهید کرد.

remove.bg بهترین کیفیت ممکن را برای تصاویر شما فراهم می کند. دیگر نیازی نیست با لبه های چالش بر انگیزی مثل موها سر و کله بزنید. این اپلیکیشن با هوش مصنوعی پیشرفته ای که دارد تمام این کارها را به شکل خودکار برای شما انجام می دهد. این نرم افزار دارای بیش از صد هزار کاربر است. بهبود هایی در برنامه صورت گرفته که با دقت بالاتری نسبت به قبل عکس های شما را اصلاح می کند. البته توجه داشته باشید که عکس شما باید دارای کیفیت مطلوب باشد تا این برنامه بتواند درست لبه ها را حذف کند. remove.bg بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار remove.bg


- حذف خودکار پس زمینه عکس ها

- رابط کاربری دوستانه

- سرعت بسیار بالا

- دارای الگوریتم پیشرفته و هوشمند

- اشتراک گذاری آسان عکس ها با دیگران

- صرفه جویی در زمان

- اضافه کردن پس زمینه جدید به عکس

- ایجاد عکس هایی با زمینه شفاف

- کسب امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی

تصاویری از محیط نرم افزار remove.bg :


دانلود remove bg برای اندروید  دانلود remove bg برای اندروید  دانلود remove bg برای اندروید  دانلود remove bg برای اندروید  دانلود remove bg برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 3 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز