مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 3.90 DeviceSeal برنامه بلاک کننده میکروفون و دوربین اندروید

دانلود DeviceSeal برای اندروید

DeviceSeal از حریم خصوصی شما محافظت می کند. به علت اتوماتیک شدن بسیاری از ویژگی های سیستم های اندرویدی، این امکان برای شرکت های بزرگ و همچنین افراد سوء استفاده کننده به وجود آمده است که از طریق دوربین و میکروفون اطلاعات شخصی شما را بدون اجازه جمع آوری کنند. این اتفاق می تواند در حالتی بیوفتد که از گوشیتان استفاده نمی کنید و آن را به گوشه ای انداخته اید. این اپلیکیشن با بلاک کردن دوربین و میکروفون شما جلوی چنین اتفاقی را می گیرد. DeviceSeal قادر است جلوی اپلیکیشن های آلوده را بگیرد تا صدا یا تصویر شما توسط آن ها ضبط نشود.

DeviceSeal به تازگی منتشر شده است. دسترسی به میکروفون و دوربین تنها زمانی آزاد می شود که الگو یا پین کدی که برای گوشیتان تعیین کرده اید را باز کنید. این اپلیکیشن به زبان های مختلف زنده دنیا ترجمه شده است. رابط کاربری برنامه بهبود پیدا کرده است و اکنون راحت تر می توانید از آن استفاده کنید. از اندروید 10، که جدیدترین سیستم عامل اندرویدی است نیز پشتیبانی می شود. DeviceSeal امتیاز 4.8 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. این برنامه را روی تبلت ها و اسمارتفون های مختلف می توانید اجرا کنید. برای این منظور نیاز به اندروید 7 به بالا خواهید داشت.

ویژگی های نرم افزار DeviceSeal


- کسب امتیاز بالای 4.8 از 5 در گوگل پلی

- رابط کاربری دوستانه و ساده

- حفظ حریم شخصی

- بلاک کردن میکروفون و هدفون

- جلوگیری از اپلیکیشن های آلوده

- سازگار با تبلت ها و انواع گوشی های اندرویدی

- باز شدن میکروفون و دوربین در صورت ورود پین کد

تصاویری از محیط نرم افزار DeviceSeal


دانلود DeviceSeal برای اندروید  دانلود DeviceSeal برای اندروید  دانلود DeviceSeal برای اندروید  دانلود DeviceSeal برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت