آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 3.0.2 App Hider برنامه پنهان کننده اپلیکیشن های نصب شده اندروید

دانلود App Hider برای اندروید

App Hider یکی از بهترین اپلیکیشن های موجود برای پنهان کردن دیگر برنامه ها در گوگل پلی می باشد، از آن می توانید برای پنهان کردن واتس آپ، فیس بوک، یا اینستاگرام یا دیگر برنامه هایتان استفاده کنید. این اپلیکیشن یک app cloner هم هست که با آن می توانید به چند اکانت خود در یک سیستم دسترسی داشته باشید. این نرم افزار قادر به پنهان کردن ویدیوها و تصاویر نیز هست. App Hider خودش به یک ماشین حساب تبدیل می شود و دیگران متوجه وجود آن در گوشیتان نخواهند شد. با این برنامه می توانید از حریم خصوصی خود حفاظت نمایید. این نرم افزار برای اپلیکیشن های رسانه های اجتماع یبهینه سازی شده است. عکس هایتان را از گالری به برنامه اضافه کنید تا پنهان گردند. می توانید رمز دلخواه خود را به برنامه بدهید تا تنها فردی که دارای رمز درست است بتواند وارد برنامه شود.

این برنامه به یک ماشین حساب واقعی تبدیل می شود و حتی در آن می توانید محاسبه انجام دهید، ولی با وارد کردن رمز درست در آن، برنامه را با ظهر واقعی آن مشاهده خواهید کرد. برای استفاده از این برنامه ابتدا برنامه هایی که می خواهید پنهان شوند را انتخاب کنید و آن ها را کلون کنید و سپس برنامه انتخابی را از روی سیستمتان حذف کنید. از حالا به بعد آن برنامه را می توانید از درون این برنامه اجرا کنید. App Hider بیش از 10 میلیون کاربر دارد و می توانید آن را روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار App Hider


- امکان داشتن چند اکانت به شکل همزمان

- پنهان کردن اپلیکیشن ها

- پنهان کردن ویدیو ها و تصاویر

- پنهان شدن خود برنامه در قالب ماشین حساب

- clone کردن اپلیکیشن ها

- پشتیبانی از رسانه های اجتماعی

- تعیین کردن رمز دلخواه برای باز کردن برنامه

- کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

تصاویری از محیط نرم افزار App Hider :


دانلود App Hider برای اندروید  دانلود App Hider برای اندروید  دانلود App Hider برای اندروید  دانلود App Hider برای اندروید


پسورد فایل :
کپی