زولا
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 2.2 Dispersion effect برنامه اضافه کردن افکت پیکسلی به تصاویر برای اندروید

دانلود Dispersion effect برای اندروید

Dispersion effect یکی از بزرگترین مجموعه های افکت های پیکسلی را داراست. با این برنامه می توانید فیلترهای مختلفی را به تصاویرتان اعمال کنید. اضافه کردن متن، استیکر و دیگر افکت ها نیز امکان پذیر است. این نرم افزار عکس های شما را تکه تکه می کند و افکت پیکسلی خاصی به آن ها می بخشد که می توانید آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. Dispersion effect دارای بیش از 100 افکت پیکسلی است که توسط افراد با تجربه در این زمینه طراحی شده است. با اعمال افکت ها، پیش نمایشی از عکس شما نشان داده می شود. بنابرین لازم نیست هر بار که می خواهید افکتی را امتحان کنید، عکس را ذخیره کنید.

این نرم افزار می تواند عکس شما را بچرخاند، حرکت دهد و آن را به شکل مناسب در بیاورد. Dispersion effect به سرعت بر روی عکس های شما افکت اعمال می کند و منتظر نگهتان نمی دارد. به هر تعداد که بخواهید می توانید به عکس هایتان متن و استیکر اضافه کنید. فیلترهای این برنامه بهینه سازی شده اند تا واقعی تر به نظر برسند. امکان ارسال مستقیم تصاویر به رسانه های اجتماعی وجود دارد. Dispersion effect رابط کاربری دوستانه ای دارد که کار کردن با آن آسان می باشد. این نرم افزار بر روی اندروید 4 بهب الا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Dispersion effect


- دارای بیش از نیم میلیون کاربر

- رابط کاربری دوستانه

- دارای فریم های متنوع

- نمایش پیش نمایش تصاویر

- امکان اضافه کردن متن و افکت

- فیلتر های بهینه سازی شده

- عملکرد سریع هنگام اضافه کردن افکت ها

- امکان چرخاندن و زوم کردن روی عکس ها

- تکه تکه کردن تصاویر به شکل واقع گرایانه

تصاویری از محیط نرم افزار Dispersion effect :


دانلود Dispersion effect برای اندروید  دانلود Dispersion effect برای اندروید  دانلود Dispersion effect برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 7 مگابایت
   (4.1/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت