زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 17.3.6.27 Proximus Cloud برنامه فضای ابری پروکسیموس برای اندروید

دانلود Proximus Cloud برای اندروید

Proximus Cloud فضای ابری رایگانی است که در آن می توانید محتواهای دلخواه خود را بارگذاری کنید و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. عکس ها، فیلم ها، و اسناد خود را هرجا که می روید همراه خود داشته باشید و آن ها را با راحت ترین روش ممکن به اشتراک بگذارید. فایل ها در فضای ابری شما مرتب می شوند و از طریق کامپیوتر، اسمارتفون و ... به آن دسترسی خواهید داشت. توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه ابتدا باید اکانتی برای فضای ابری رایگان ایجاد کنید. به تصاویر، فیلم ها، و بسیاری دیگر از فایل های خود در هر رسیستمی دسترسی داشته باشید. فای لهایتان را به راحتی مرتب کنید.

امکان ذخیره کردن مخاطبین نیز وجود دارد. می توانید فایل های دلخواه خود را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنید تا آن ها را سریع تر مشاهده کنید. حتی زمانی که آفلاین هستید. فولدرهای اختصاصی خود را ایجاد کنید. از جست و جوی هوشمند برنامه برای یافتن فایل هایتان استفاده نمایید. فیلترهای متنوعی نیز در برنامه گنجانده شده است که شما را در این امر کمک می کنند. Proximus Cloud فضای ابری نسبتا جدیدی است که بیش از 50 هزار کاربر به خود اختصاص داده است. باگ های گزارش شده قبلی، برطرف شده اند. می توانید این برنامه را روی اندروید 4 به بالا اجرا کنید. از نرم افزار های دیگر در این زمینه می توان به دانلود ES File Explorer اشاره کرد.

ویژگی های نرم افزار Proximus Cloud


- دارای بیش از 50 هزار کاربر

- رابط کاربری دوستانه

- ارائه فضای رایگان

- اشتراک گذاری فایل ها با دیگران

- امکان دسترسی به فایل ها از طریق کامپیوتر

- پشتیبانی از انواع اسمارتفون ها و تبلت ها

- آپلود کردن تصاویر، اسناد و ...

- امکان ایجاد کردن فولدر های دلخواه در برنامه

تصاویری از محیط نرم افزار Proximus Cloud :


دانلود Proximus Cloud برای اندروید  دانلود Proximus Cloud برای اندروید  دانلود Proximus Cloud برای اندروید  دانلود Proximus Cloud برای اندروید  دانلود Proximus Cloud برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 21 مگابایت
   (3.8/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت