زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 2.5.117 Volume Lock مدیریت و کنترل کامل صدا در اندروید

دانلود Volume Lock برای اندروید

Volume Lock نرم افزاری ساده اما قدرتمند می باشد که با آن می توانید صدای گوشی خود را از جهات مختلف کنترل کنید. با این اپلیکیشن قادر به تنظیم کردن و قفل کردن صدای خود می باشد. این اپلیکیشن جلوی تغییرات ناگهانی صدا را می گیرد. این نرم افزار به عنوان مثال زمانی به کارتان می آید که گوشی خود را به کودکتان می سپارید و او دکمه های تنظیم صدا را می فشارد. با این اپلیکیشن دیگر تغییری در صدای شما ایجاد نخواهد شد و با خیال راحت می توانید اسمارتفون خود را به کودکتان بسپارید. می توانید روی Volume Lock رمز بگذارید تا تنها خودتان به آن دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این به جای این که لازم باشد صدا را در مقداری خاص قفل کنید، می توانید دامنه آن را محدود کنید و حدود بالا و پایین آن را مشخص نمایید. این اپلیکیشن تمام کانال های صوتی گوشی شما را شناسایی می کند و امکان کنترل کردن کامل آن ها را به وجود می آورد. Volume Lock بیش از صد هزار کاربر به خود اختصاص داده است. این نرم افزار را می توانید روی تبلت ها نیز اجرا کنید. سرعت برنامه بهبود یافته است. می توانید این اپلیکیشن را روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید.

ویزگی های نرم افزار Volume Lock


- قفل کردن صدا در دامنه دلخواه

- مناسب برای سپردن گوشی به کودکان

- پشتیبانی از تبلت ها

- جلوگیری از تغییر پیدا کردن ناگهانی صدا

- رابط کاربری ساده و سر راست

- کسب امتیاز 4.2 از 5 در گوگل پلی

- امکان قفل کردن برنامه

- تنظیم کردن کانال های صوتی مختلف

تصاویری از محیط نرم افزار Volume Lock :


دانلود Volume Lock برای اندروید  دانلود Volume Lock برای اندروید  دانلود Volume Lock برای اندروید  دانلود Volume Lock برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 1 مگابایت
   (3.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت