حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Fill: PDF Editor 1.6 ویرایشگر فایل های pdf برای اندروید

دانلود Fill PDF Editor برای اندروید

Fill: PDF Editor نرم افزاری برای پر کردن، امضا زدن و علامت گذاری فایل های pdf می باشد که کارهای شما را به شکل قابل توجهی آسان می کند. آیا می خواهید سند خاصی را امضا بزنید و به پرینتر یا اسکنر دسترسی ندارید؟ این برنامه به کارتان می آید. با این اپلیکیشن به راحتی می توانید روی هر سندی امضای دیجیتالی بزنید. این اپلیکیشن به شکل رایگان ارائه شده است و هر زمان که بخواهید می توانید آن را بروزرسانی کنید. این نرم افزار به شکل خودکار فیلدهای خالی قابل پر کردن را شناسایی می کند و امکان پر کردن آن ها را به وجود می آورد.

Fill: PDF Editor کار اسکن کردن اسناد را نیز برای شما انجام می دهد. می توانید اسناد خود را به راحتی آماده کنید. امکان شخصی سازی کردن متن، ایجاد کردن امضای دیجیتالی، اضافه کردن تاریخ، تغییر دادن رنگ، فونت، سایز و ... به شکل کامل وجود دارد. این اپلیکیشن انواع فایل های pdf را با کیفیت مناسبی به شما نشان می دهد. می توانید اینگونه فایل ها را از طریق ایمیل یا فاکس ارسال کنید. هم چنین می توانید امضای خود را ذخیره سازی کنید و آن را برای استفاده های آتی به کار ببرید. این اپلیکیشن اطلاعات شما را امن نگه می دارد و با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید. Fill: PDF Editor بر روی اندروید 7 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Fill: PDF Editor


- دارای بیش از صد هزار کاربر

- امکان اسکن کردن اسناد

- اضافه کردن امضای دیجیتالی

- علامت گذاری روی فایل های pdf

- شناسایی فضاهای خالی قابل پر کردن

- کسب امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- اشتراک گذاری فایل ها با دیگران

- شخصی سازی فونت، سایز و رنگ

- ذخیره سازی اطلاعات در فضای ابری

تصاویری از محیط نرم افزار Fill: PDF Editor :


دانلود Fill PDF Editor برای اندروید  دانلود Fill PDF Editor برای اندروید  دانلود Fill PDF Editor برای اندروید  دانلود Fill PDF Editor برای اندروید  دانلود Fill PDF Editor برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 56 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز