مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 3.0.4 Shortcut Maker ساخت شورت کات برای اندروید

دانلود Shortcut Maker برای اندروید

Shortcut Maker با این اپلیکیشن می توانید در هوم اسکرین خود شورت کات ایجاد کنید. هیچ محدودیتی در ساخت شورت کات ها نخواهید داشت. کافیست ویژگی دلخواه سیستم اندرویدی خود را انتخاب کنید و سپس شورت کات آن را ایجاد نمایید. شما می توانید از این اپلیکیشن برای لانچ کردن هر activity اندرویدی استفاده کنید. انواع اپلیکیشن ها و بازی ها پشتیبانی می شوند. می توانید شورت کاتی از فایل ها و فولدرهای خود نیز در هوم اسکرین خود ایجاد کنید. این اپلیکیشن قادر به ایجاد کردن شورت کات از intents ها نیز هست.

البته این ویژگی بیشتر به کار برنامه نویسان اندرویدی می آید که می خواهند برنامه خود را از جنبه های مختلف مورد آزمایش قرار دهند. Shortcut Maker دسترسی به تنظیمات گوشی را نیز راحت می کند. با این اپلیکیشن می توانید شورت کات های تنظیمات دلخواه خود را ایجاد کنید تا از صفحه هوم اسکرین مستقیما به آن ها دسترسی داشته باشید. Shortcut Maker بیش از صد هزار کاربر دارد و در گوگل پلی امتیاز 4.5 از 5 را بدست آورده است. استفاده از این برنامه کار آسانی می باشد و در عرض چند دقیقه با ویژگی های مختلف آن آشنا می شوید. Shortcut Maker با تبلت ها نیز سازگار است و می توانید آن را روی اندروید 7 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار Shortcut Maker


- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- ساخت شورت کات از اپلیکیشن ها

- امکان ایجاد شورت کات از فولدرها و فایل ها

- ایجاد شورت کات از تنظیمات گوشی

- ایجاد شورت کات برای activity های اندروید

- ساخت شورت کات برای intent های اندروید

- رابط کاربری دوستانه و سر راست

- مناسب هم برای افراد حرفه ای و هم عموم افراد

تصاویری از محیط نرم افزار Shortcut Maker :


دانلود Shortcut Maker برای اندروید  دانلود Shortcut Maker برای اندروید  دانلود Shortcut Maker برای اندروید  دانلود Shortcut Maker برای اندروید  دانلود Shortcut Maker برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 3 مگابایت
   (3.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت