حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.2.1 Skred Messenger مسنجر امن برای اندروید

دانلود Skred Messenger برای اندروید

Skred Messenger یکی از امن ترین مسنجر هایی است که برای سیستم عامل اندروید می توانید پیدا کنید. این نرم افزار نیازی به آدرس ایمیل یا شماره تلفن ندارد و به محض نصب آن قادر به ارسال پیام خواهید بود. این نرم افزار به شکل رایگان ارائه شده است و حتی نیازی به سیم کارت ندارد. این اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده است که بتوانید به شکل کاملا امن با مخاطبین خود به گفت و گو بپردازید. این نرم افزار امکان ارسال تصاویر، فایل های ویدویی و ... فراهم می کند. می توانید تماس صوتی یا تصویری بگیرید. برای امنیت بیشتر، می توانید اکانت های متعددی را داشته باشید و از هر کدام جداگانه استفاده نمایید. امکان ساختن گروه و تبادل نظر با چند دوست به شکل همزمان وجود دارد.

زمانی که پیامی را در این اپلیکیشن پاک می کنید، آن پیام به شکل خودکار از گوشی مخاطب شما نیز پاک می شود. تمام پیام های ارسال شده از ابتدا تا انتها رمزگذاری شده اند و در هیچ سروری ذخیره سازی نمی شوند. تکنولوژی به کار رفته در این برنامه با سورس باز ارائه شده است و بر اساس کار هکرها و افرادی که در حوزه امنیت فعالیت دارند طراحی دشه است. Skred Messenger بیش از 5 میلیون کاربر دارد. می توانید این نرم افزار را روی اندروید 4.1 به بالا اجرا نمایید.

ویژگی های نرم افزار Skred Messenger


- ساختنگروه و تبادل نظر گروهی

- برقراری تماس صوتی و تصویری

- اشتراک گذاری محلی که در آن هستید

- اجازه دادن کپی پیست کردن پیام ها

- امکان پاک کردن پیام برای طرف مقابل

- رمزگذاری شدن تمام پیام ها

- امکان ارسال فایل ویدویی و تصویری

- عدم وجود سرور ذخیره کننده اطلاعات

- عدم نیاز به ایمیل و شماره تلفن


تصاویری از محیط نرم افزار Skred Messenger :


دانلود Skred Messenger برای اندروید  دانلود Skred Messenger برای اندروید  دانلود Skred Messenger برای اندروید  دانلود Skred Messenger برای اندروید  دانلود Skred Messenger برای اندروید


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز