حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود UnLim: Free unlimited cloud 0.8.4 فضای ابری نامحدود برای اندروید

دانلود UnLim برای اندروید

UnLim: Free unlimited cloud نرم افزاری بی نظیر می باشد که با آن می توانید فضای گوشی خود را به شکل قابل توجهی آزاد کنید. فضای ابری این اپلیکیشن رایگان می باشد و هیچ محدودیتی جلوی روی شما نمی گذارد. نیازی نیست چیزی خریداری کنید. این اپلیکیشن کاملا رایگان است و کار کردن باآن آسان می باشد. عکس ها، فیلم ها، فایل های صوتی، اسناد، و دیگر فایل های خود را در فضای ابری آپلود کنید تا در هر موقعیتی به آن ها دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن به شکل خودکار می تواند از عکس های شما پشتیبان تهیه کند. فایل DCIM اندروید که عکس ها در آن ذخیره می شود توسط این برنامه شناسایی می گردد و اطلاعاتتان از آن روی فضای ابری آپلود می گردد.

می توانید آدرس های تازه ای برای برنامه تعریف کنید تا از آن آدرس ها نیز به شکل خودکار پشتیبان تهیه شود. امکان آپلود انواع فایل ها وجود دارد و به فرمت خاصی محدود نیستید. آپلود کردن موسیقی ها هیچ گاه به این راحتی نبوده است. این نرم افزار حتی دارای موزیک پلیر درون برنامه ای می باشد که قادر به اجرای مجموعه موسیقی های شما با کیفیت مناسب است. به زودی امکان یادداشت برداری انلاین، و همگام سازی مخاطبین خود را با فضای ابری خواهید داشت. UnLim: Free unlimited cloud بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست. دانلود دراپ باکس از دیگر برنامه های فضای ابری می باشد.

ویژگی های نرم افزار UnLim: Free unlimited cloud :


- فضای ابری نامحدود

- کاملا رایگان، بدون نیاز به پرداخت درون برنامه

- آپلود خودکار تصاویر از گالری

- تعریف کردن آدرس های دلخواه برای پشتیبان گیری

- دسترسی به فایل ها در هر موقعیتی

- اضافه شدن ویژگی های جدید در آپدیت های بعدی

- دارای موزیک پلیر درون برنامه ای

- پشتیبانی از انواع فرمت ها

تصاویری از محیط نرم افزار UnLim: Free unlimited cloud :


دانلود UnLim برای اندروید  دانلود UnLim برای اندروید  دانلود UnLim برای اندروید  دانلود UnLim برای اندروید  دانلود UnLim برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 15 مگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز