حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 2.0 Puppy Wallpapers HD برنامه عکس پس زمینه سگ hd برای اندروید

دانلود Puppy Wallpapers HD برای اندروید

Puppy Wallpapers HD با استفاده از این اپلیکیشن می توانید ظاهری جذاب به گوشی خود ببخشید. این اپلیکیشن دارای مجموعه ای بزرگ از تصاویر بامزه توله سگ هاست. اگر دوست دار حیوانات هستید و به خصوص از سگ های کوچک لذت می برید، Puppy Wallpapers HD می تواند تصاویر بی نظیری را در اختیار شما قرار دهد. هم می توانید این تصاویر را در گوشیتان ذخیره کنیدو با دیگران به اشتراک بگذارید، و هم می توانید از آن ها به عنوان تصویر پس زمینه گوشیتان ساتفاده نمایید. تصاویر ارائه شده در این اپلیکیشن دارای کیفیت بالایی هستند و در گوشی های مختلف با سایز های متنوع، دچار افت کیفیت محسوسی نمی شوند. این تصاویر حین چرخش گوشی نیز دچار مشکل نمی شوند و کیفیت خود را حفظ می کنند.

Puppy Wallpapers HD امتیاز 4.7 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده است و بیش از نیم میلیون کاربر دارد. در ورژن جدید برنامه، ناسازگاری برخی از والپیپرها با گوشی ها برطرف شده است و با خیا لراحت یم تاونید از برنامه استفاده کنید. تمام عکس ها در لیستی با ظاهر مناسب به شما نشان داده می شوند و امکان انتخاب بین آن ها را خواهید داشت. این اپلیکیشن رایگان است و نیازی به پرداخت درون برنامه ای ندارد. Puppy Wallpapers HD بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Puppy Wallpapers HD :


- دارای بیش از نیم میلیون کاربر

- کسب امتیاز 4.7 از 5 در گوگل پلی

- کیفیت بالای تصاویر ارائه شده

- تصاویر بامزه از سگ ها

- نمایش مجموعه تصاویر با ظاهر مناسب

- امکان ذخیره سازی و اشتراک گذاری تصاویر

- استفاده از والپیپرها برای پس زمینه گوشی و لاک اسکرین


تصاویری از محیط نرم افزار Puppy Wallpapers HD :


دانلود Puppy Wallpapers HD برای اندروید  دانلود Puppy Wallpapers HD برای اندروید  دانلود Puppy Wallpapers HD برای اندروید  دانلود Puppy Wallpapers HD برای اندروید  دانلود Puppy Wallpapers HD برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 4 مگابایت
   (3.8/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت