حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود WeVault Photo Vault 1.2.5 برنامه قفل عکس و فیلم برای اندروید

دانلود WeVault Photo Vault برای اندروید

WeVault Photo Vault نرم افزاری برای قفل کردن عکس ها و فیلم های خصوصی شماست. می توانید فایل های خود را با پسورد، الگو یا اثر انگشت قفل کنید. اگر می خواهید برخی از تصاویر و فیلم های خود را امن و به دور از دسترس دیگران قرار دهید، WeVault Photo Vault به کارتان می آید. پس از این که عکس ها و فیلم هایتان را به این برنامه انتقال دهید، تنها خودتان قادر به مشاهده آن ها هستید. تمام فایل هایتان در فضای ابری ذخیره می شوند و قادر به همگام سازی آن ها بین سیستم های مختلف خواهید بود. همه چیز توسط الگوریتم AES 256 رمزگذاری می شود.

برای استفاده از این برنامه کافیست بین عکس ها و فیلم های موجود در گوشی خود انتخاب کنید. این برنامه آن ها را به شکل خودکار به فضایی امن انتقال می دهد. می توانید برنامه را به گونه ای تنظیم کنید که عکس ها و فیلم هایتان از گالری پاک شوند و در این برنامه باقی بمانند. با WeVault Photo Vault دیگر افراد کنجکاو قادر به دیدن تصاویر خصوصی شما نخواهند بود. این اپلیکیشن بیش از ده هزار کاربر به خود اختصاص داده است و امتیاز 4.6 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. با این برنامه قادر به پنهان کردن فایل های صوتی نیز هستید. WeVault Photo Vault بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

تصاویری از محیط نرم افزار WeVault Photo Vault


- رمزگذاری روی تصاویر با aes 256

- همگام سازی اطلاعات در فضای ابری

- قفل کردن با اثر انگشت یا رمز عبور یا الگو

- سرعت بالا در رمزگذاری اطلاعات

- پشتیبانی از انواع فایل ها

- پنهان کردن تصاویر و فیلم ها از گالری

- جلوگیری از افراد کنجکاو

- کسب امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- دارای بیش از ده هزار کاربر

تصاویری از محیط نرم افزار WeVault Photo Vault :


دانلود WeVault Photo Vault برای اندروید  دانلود WeVault Photo Vault برای اندروید  دانلود WeVault Photo Vault برای اندروید  دانلود WeVault Photo Vault برای اندروید  دانلود WeVault Photo Vault برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 9 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز