آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نرم افزار PDFO Photo to PDF Converter 2.5 برنامه تبدیل عکس به پی دی اف برای اندروید

دانلود PDFO برای اندروید

PDFO Photo to PDF Converter نرم افزاری قدرتمند برای تبدیل کردن عکس ها به pdf می باشد. اگرچه برنامه های اندرویدی متعددی برای انجام این کار وجود دارد، با این حال بسیاری از آن ها عکس های شما را به فضای ابری ارسال می کنند و عملیات تبدیل را به شکل آنلاین انجام می دهند. این برنامه اینگونه نیست، و کاملا امن است. چرا که عکس های شما در گوشیتان تبدیل به pdf می شوند و به فضاهای ابری ارسال نمی گردند. کار کردن با این نرم افزار آسان می باشد. هیچ واترمارکی روی فایل های pdf شما نمی خورد. بنابرین می توانید آن ها را به راحتی به اشتراک بگذارید. PDFO Photo to PDF Converter امتیاز 4.7 از 5 را در گوگل پلی کسب کرده است. این برنامه قدر است تعداد زیادی از عکس های شما را با سرعت بسیار بالایی به فایل pdf با کیفیت تبدیل کند. این نرم افزار بیش از 1 میلیون کاربر به خود اختصاص داده است.

با این نرم افزار می توانید فایل pdf خود را مجددا فشرده کنید. ویژگی برش تصاویر بهبود یافته است و تصاویر با کیفیت تری تحیل می گیرید. می توانید صفحات پی دی اف را جا به جا کنید و به شکل دلخواه در بیاورید. PDFO Photo to PDF Converter رابط کاربری مناسبی دارد و کار کردن با آن آسان می باشد. این نرم افزار را می توانید روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار PDFO Photo to PDF Converter :


- دارای بیش از 1 میلیون کاربر

- کسب امتیاز 4.7 از 5 در گوگل پلی

- تبدیل کردن عکس ها به pdf

- کاملا امن، تبدیل آفلاین

- رابط کاربری دوستانه و ساده

- عدم اضافه کردن واترمارک به پی دی اف

- امکان برش زدن تصاویر

- جا به جا کردن صفحات پی دی اف

تصاویری از محیط نرم افزار PDFO Photo to PDF Converter :


دانلود PDFO برای اندروید  دانلود PDFO برای اندروید  دانلود PDFO برای اندروید  دانلود PDFO برای اندروید


پسورد فایل :
کپی