آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.4 Betta Fish Live Wallpaper FREE والپیپر زنده ماهی بتا برای اندروید

دانلود Betta Fish Live Wallpaper برای اندروید

Betta Fish Live Wallpaper نرم افزاری با بیش از یک میلیون کاربر می باشد. این نرم افزار، والپیپری سه بعدی و زنده می باشد. اگر به ماهی ها علاقه داید و یا از ترکیب رنگ هایی مثل زرد و آبی لذت می برید، این اپلیکیشن برای شماست. Betta Fish Live Wallpaper امتیاز 4.6 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. عملکرد برنامه بهبود یافته و اکنون می توانید آن را روی انواع گوشی ها و تبلت ها بدون مشکل اجرا کنید. باگ های جزئی این اپلیکیشن که در نسخه های قبلی گزارش شده بود برطرف شده است و با خیال راحت می توانید از این برنامه استفاده کنید.

در نسخه حرفه ای این برنامه، قادر به شخصی سازی ماهی ها از جهات مختلفی هستید. به عنوان مثال می توانید رنگ های ماهی را تغییر دهید، جزئیات دلخواه خود را عوض کنید، نورپردازی را شخصی سازی کنید و حتی رنگ های پس زمینه را به شکل دلخواه در بیاورید. Betta Fish Live Wallpaper اگرچه نسبت به والپیپرهای ساکن، مصرف بیشتری از باتری دارد، با این حال مصرف آن چندان قابل توجه نیست و طول عمر باتری شما چندان کاهش پیدا نمی کند. این نرم افزار برای سیستم های جدید بهینه سازی شده است. مشکل بخش منوی تنظیمات این اپلیکیشن حل شده است. Betta Fish Live Wallpaper بر روی اندروید 7 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Betta Fish Live Wallpaper :


- والپیپر سه بعدی خوش رنگ

- زنده بودن والپیپر (حرکت ماهی)

- بهبود پیدا کردن عملکرد کلی برنامه

- امکان شخصی سازی کردن والپیپر

- کسب امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- دارای بیش از 1 میلیون کاربر

- امکان بروزرسانی کردن نسخه رایگان برنامه

- امکان استفاده روی تبلت ها

پسورد فایل :
کپی