آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 7.2.8 Aura Icon Pack مجموعه آیکون هاله برای اندروید

دانلود Aura Icon Pack برای اندروید

Aura Icon Pack هاله پاییز را در گوشی اندرویدی خود تجربه کنید این مجموعه آیکون، 6 رنگ جذاب را در کنار هم قرار داده است. برای آیکون ها شکل های متنوعی خواهید دید. آیکون های این مجموعه از صفر، با vector ها روی قالب های 512 پیکسلی طراحی شده اند و سپس به 192 پیکسل کاهش پیدا کرده اند تا هیچ افت کیفیتی را کاربران تجربه نکنند. توجه داشته باشید که این برنامه دیگر بروزرسانی تازه ای دریافت نمی کند. داشبورد این برنامه طراحی متریال و جذابی دارد. می توانید روی آیکون ها کلیک کنید تا نام اپلیکیشن را مشاهده کنید. این نرم افزار دارای 30 والپیپر اورجینال که رنگبندی مناسبی دارند نیز هست. می توانید با ابزار جست و جو، آیکون های دلخواه خود را پیدا کنید.

این اپلیکیشن از تقویم های پویا به شکل کامل پشتیبانی می کند. Aura Icon Pack با انواع لانچرها، از جمله action, adw, apex, atom, cm, aviate, holo, kitkat, inspire, smart, nova, next و بسیاری دیگر سازگار است. Aura Icon Pack بیش از 10 هزار کاربر از سراسر جهان به خود اختصاص داده است. اکنون از بیش از 3000 آیکون مختلف پشتیبانی می شود. مشکلات نسخه های قبلی به شکل کامل برطرف شده است. Aura Icon Pack را می توانید روی اندروید 5 به بالا بدون مشکل اجرا کنید.


دانلود Aura Icon Pack

✅ نام نرم افزارAura Icon Pack❤️ تعداد دانلود338
⭐نسخه نرم افزار7.2.8🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل32 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Aura Icon Pack :


- دارای بیش از 10 هزار کاربر

- پشتیباتی از انواع لانچرها

- رابط کاربری ساده

- رنگ و بوی پاییزی

- داشبورد متریال

- پشتیبانی از تقویم های دیجیتالی

- دارای 30 والپیپر جذاب

- جست و جو کردن آیکون ها

تصاویری از محیط نرم افزار Aura Icon Pack :


دانلود Aura Icon Pack برای اندروید  دانلود Aura Icon Pack برای اندروید  دانلود Aura Icon Pack برای اندروید  دانلود Aura Icon Pack برای اندروید


پسورد فایل :
کپی