زولا
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 3.4 Neon Lock Screen لاک اسکرین نئون برای اندروید

دانلود Neon Lock Screen برای اندروید

Neon Lock Screen یکی از منحصر به فردترین لاک اسکرین هایی می باشد که باری گوشی اندرویدی خود می توانید بیابید. این نرم افزار هم از الگوها پشتیبانی می کند و هم از پین کد ها. تم این برنامه کاملا متریال می باشد و کیفیت بالایی دارد. با این برنامه می توانید ظاهری مدرن به گوشی اندرویدی خود ببخشید. می توانید تاریخ را به شکل دلخواه تغییر دهید. این نرم افزار مصرف پایینی از باتری و مموری گوشی شما دارد. امکان شخصی سازی کردن ویژگی های مختلف این اپلیکیشن را خواهید داشت. Neon Lock Screen والپیپرهایی با ترکیبی از رنگ های نئوری در اختیار شما قرار می دهد که کاملا چشم نواز هستند.

با این برنامه می توانید از شر لاک اسکرین قدیمی خود راحت شوید و گوشی خود را جذاب تر از قبل کنید. Neon Lock Screen از تبلت ها نیز پشتیبانی می کند و بدون افت کیفیت روی آن ها اجرا می شود. این لاک اسکرین کاملا امن می باشد. زمانی که گوشیتان را قفل می کنید، تنها خودتان با داشتن پین کد، یا وارد کردن الگو قادر به وارد شدن به گوشیتان هستید. Neon Lock Screen امتیاز 4.5 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است و برای بیش از ده هزار بار دانلود شده است. Neon Lock Screen رابط کاربری دوستانه ای دارد. می توانید این نرم افزار را روی اندروید 4.2 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار Neon Lock Screen :


- دارای بیش از ده هزار کاربر

- اضافه شدن والپیپرهای تازه

- استفاده از الگوی دلخواه برای قفل کردن گوشی

- تصاویر کاملا HD

- قفل کردن امن گوشی

- کنترل پنل مناسب

- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- قابل استفاده روی تبلت ها

تصاویری از محیط نرم افزار Neon Lock Screen :


دانلود Neon Lock Screen برای اندروید  دانلود Neon Lock Screen برای اندروید  دانلود Neon Lock Screen برای اندروید  دانلود Neon Lock Screen برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت