آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.2 Kecil Icons آیکون های کسیل برای اندروید

دانلود Kecil Icons برای اندروید

Kecil Icons بیش از 900 آیکون جذاب را در اختیار شما قرار می دهد. رنگ این آیکون ها با دقت انتخاب شده است و ظاهری مناسب دارد. Kecil Icons شبکه آیکون های دارای دسته بندی در اختیار شما می گذارد. 8 مجموعه منحصر به فرد از والپیپرها را مشاهده خواهید کرد. می توانید پیشنمایش آیکون ها را مشاهده کنید و آن ها را به راحتی جست و جو نمایید. این برنامه داشبوردی از آیکون های متریال در اختیار شما قرار می دهد. می توانید آیکون های دلخواه خود را درخواست دهید. توجه داشته باشید برای استفاده از این برنامه لازم است لانچری اختصاصی روی سیستمتان نصب شده باشد. علاوه بر این توجه داشته باشید، لانچر google now در حال حاضر از هیچ مجموعه آیکونی پشتیبانی نمی کند.

Kecil Icons امتیاز 4.1 از 5 را در گوگل پلی کسب کرده است. آیکون های این مجموعه رنگ های مداد شمعی را به یاد می آورند. می توانید از والپیپرهایی که دارای رنگ یک دست هستند برای این مجموعه آیکون استفاده کنید تا ظاهری منحصر به فرد را در گوشیتان تجربه نمایید. Kecil Icons بیش از صد هزار کاربر به خود اختصاص داده است. 50 آیکون جدید به برنامه اضافه شده است. می توانید از والپیپرهای درون برنامه ای نیز استفاده کنید. Kecil Icons بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Kecil Icons :


- والپیپرهای جذاب

- رنگ های چشم نواز

- درخواست آیکون های جدید

- طراحی متریال

- نیاز به لانچر اختصاصی

- دارای دسته بندی های مختلف

- کیفیت بالای آیکون ها

تصاویری از محیط نرم افزار Kecil Icons :


دانلود Kecil Icons برای اندروید  دانلود Kecil Icons برای اندروید  دانلود Kecil Icons برای اندروید  دانلود Kecil Icons برای اندروید


پسورد فایل :
کپی