آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 2.0.25 MYAndroid Protection مقابله با خطرات امنیتی برای اندروید

دانلود MYAndroid Protection برای اندروید

MYAndroid Protection توجه داشته باشید که این برنامه نیاز به دسترسی Device Administrator و Accessibility دارد. اگر گوشی شما سرقت شود، آیا راهی برای برگشت آن میشناسید؟ MYAndroid Protection به شما کمک می کند گوشی های گم شده یا سرقت شده را به راحتی بیابید. این نرم افزار امنیت گوشی شما را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد. دیگر نیاز نیست نگران امنیت گوشیتان باشد. این اپلیکیشن جلوی انواع ویروس ها و مالورها را می گیرد.

می توانید جلوی سرقت شدن اطلاعات را بگیرید. در این اپلیکیشن، دیدی کلی نسبت به حریم خصوصی و امنیت سیستمتان خواهید داشت. می توانید اپلیکیشن هایی که به اطلاعاتتان دسترسی دارند را مشاهده کنید. آن هایی که قادر به فرستادن پیام هستند، و حتی می توانند موقعیت شما را ردیابی کنند در قسمت های جداگانه قرار می گیرند و امکان پیدا کردن آن ها فراهم می شود. MYAndroid Protection قادر است سیستم شمار ا به شکل منظم و زنده پایش کند. این نرم افزار اسکن هایی کامل و سریع روی سیستم شما از جهات مختلف انجام می دهد. دیتابیس این برنامه مدام بروزرسانی می شود و با ویروس های جدیدتری مقابله می کند. می توانید اسکن های اختصاصی و دلخواه خود را روی سیستم انجام دهید. MYAndroid Protection بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزاری MYAndroid Protection :


- اسکن کامل سیستم

- پشتیبانی از حالت پنهان

- ضد سرقت

- پیدا کردن گوشی گم شده

- بروزرسانی های منظم

- جلوگیری از لینک های آلوده

- امکان استفاده رایگان برنامه تا 30 روز

تصاویری از محیط نرم افزار MYAndroid Protection :


دانلود MYAndroid Protection برای اندروید  دانلود MYAndroid Protection برای اندروید  دانلود MYAndroid Protection برای اندروید  دانلود MYAndroid Protection برای اندروید  دانلود MYAndroid Protection برای اندروید


پسورد فایل :
کپی