آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.0 One Click Cache Cleaner پاک سازی سیستم با یک کلیک برای اندروید

دانلود One Click Cache Cleaner برای اندروید

One Click Cache Cleaner نرم افزاری بسیار کم حجم، با رابط کاربری کلاسیک می باشد که با کمک آن می توانید تمام کش های موجود در گوشیتان را پاک کنید. این برنامه برای افرادی توصیه می شود که گوشی قدیمی ای در اختیار دارند و قادر به نصب اپلیکیشن های جدید برای این منظور نیستند. این نرم افزار را می توانید روی حالت auto clear تنظیم کنید، تا زمانی که این اپلیکیشن را باز می کنید به شکل خودکار عملیات پاک سازی آغاز شود. این نرم افزار قادر است اپلیکیشن ها را بر اساس سایز آن ها مرتب کند. می توانید این برنامه را به گونه ای تنظیم کنید که با روشن شدن گوشی، عملیات پاک سازی آغاز شود. با یک کلیک قادر به حذف کردن اپلیکیشن ها از روی سیستمتان هستید.

One Click Cache Cleaner بسیار کم حجم و سبک می باشد. برخلاف برنامه های جدید و مدرن که رابط کاربری جذابی دارند، رابط کاربری این برنامه تا جای ممکن به شکل ساده طراحی شده است. این نرم افزار مقدار فضای باقی مانده از حافظه داخلی شما را در پایین نشان می دهد و قادر به تنظیم آن خواهید بود. One Click Cache Cleaner بیش از هزار کاربر به خود اختصاص داده است و با انواع برند های گوشی های اندرویدی سازگار می باشد. One Click Cache Cleaner را می توانید روی اندروید 2.3 به بالا اجرا کنید. . All-In-One Toolbox , دانلود نرم افزار Super Boost Cleaner و دانلود سی کلینر از دیگر بهینه ساز های اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار One Click Cache Cleaner :


- پاک سازی کش از روی سیستم

- خروج خودکار پس از پاک شدن کش

- مرتب اپلیکیشن ها بر اساس سایز

- پاک کردن اپلیکیشن ها با یک ضربه

- کسب امتیاز 3.8 از 5 در گوگل پلی

- سازگار با گوشی های قدیمی

- رابط کاربری کلاسیک

- سازگار با انواع گوشی های اندرویدی

تصاویری از محیط نرم افزار One Click Cache Cleaner :


دانلود One Click Cache Cleaner برای اندروید  دانلود One Click Cache Cleaner برای اندروید  دانلود One Click Cache Cleaner برای اندروید  دانلود One Click Cache Cleaner برای اندروید


پسورد فایل :
کپی