آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.2.1 QM CAMERA دوربین کیو ام برای اندروید

دانلود Swift WiFi برای اندروید

QM CAMERA نرم افزاری فوق العاده برای گرفتن تصاویر خیره کننده می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید سطح تصویر برداری خود را به درجه بالاتری ببرید. این نرم افزار دارای ویرایشگر عکس قدرتمندی نیز هست که کارهای شما را جلو می اندازد. می توانید از بیش از 40 فیلتر حرفه ای این برنامه برای ویرایش عکس های خود استفاده کنید. این نرم افزار 100 فیلتر گرادیان مختلف در اختیار شما قرار می دهد. می توانید از 50 افکت نوری استفاده کنیدو به عکس های خود جلوه هنری ببخشید. این برنامه از افکت های سه بعدی و glitch نیز پشتیبانی می کند. میتوانید از ماسک های رترو استفاده کنید تا ظاهری کلاسیک به عکس هایتان ببخشید. این برنامه از بیش از 20 استایل مختلف رترو پشتیبانی می کند.

با QM CAMERA قادر به روشن کردن، شفاف کردن، بالانس کردن رنگ ها، متعادل کردن رنگ سفید، تنظیم کردن exposure و بسیاری دیگر هستید. این برنامه امتیاز بالای 4.6 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. بیش از نیم میلیون کاربر از سراسر جهان این برنامه را دانلود کرده اند. QM CAMERA رابط کاربری ساده ای دارد که به سرعت کار کردن با آن را خواهید آموخت. فیلتر های این برنامه کاملا مدرن و جدید هستند. رابط کاربری برنامه در نسخه های آتی بهبود پیدا می کند و ویژگی های تازه ای به آن اضافه می گردد. QM CAMERA بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار QM CAMERA :


- دارای بیش از نیم میلیون کاربر

- کسب امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- پشتیبانی از فیلترهای رترو

- اضافه کردن افکت های نوری

- متعادل کردن رنگ سفید

- تنظیم کردن میزان شفافیت عکس

- افکت های سه بعدی

- 100 فیتلر گرادیان

تصاویری از محیط نرم افزار QM CAMERA :


دانلود QM CAMERA برای اندروید    دانلود QM CAMERA برای اندروید    دانلود QM CAMERA برای اندروید    دانلود QM CAMERA برای اندروید    دانلود QM CAMERA برای اندروید


پسورد فایل :
کپی