آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 3.0.218.0510 Swift WiFi برنامه اتصال به وای فای رایگان برای اندروید

دانلود Swift WiFi برای اندروید

Swift WiFi این نرم افزار با بیش از 100 میلیون کاربر، یکی از برترین اپلیکیشن های اتصال به وای فای به شمار می رود. با این اپلیکیشن می توانید به راحتی وای فای های رایگان اطراف خود را پیدا کنید و به آن ها متصل شوید. این اپلیکیشن محدود به کشور خاصی نیست و در هر نقطه از جهان می توانید از آن استفاده کنید. قبل از این که به وای فای های عمومی و رایگان متصل شوید، از تست امنیتی این برنامه استفاده کنید تا از امن بودن وای فای مورد نظر مطمئن شوید. این اپلیکیشن قادر است عملکرد وای فای را بهبود ببخشد. می توانید وای فای هایی که در اطراف شما هستند را اسکن کنید و با یک ضربه به آن ها وصل شوید. این نرم افزار از نظر امنیتی تمام وای فای ها را بررسی می کند و شما را از وای فای های نا امن دور نگه می دارد.

Swift WiFi قادر است سرعت وای فای ها را نیز تست کند و شما را از وضعیت سرعت آن ها با خبر سازد. علاوه بر این بهترین نقاط وای فای را می توانید بیابید تا بیشترین سرعت ممکن را تجربه کنید. می توانید وای فای هایتان را با دیگر کاربران این برنامه به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز به وای فایی که شما به آن متصل شده اید وصل شوند. نیازی به وصل کردن اینترنت گوشی ندارید، در صورتی که به وای فای مشترکی وصل شوید قادر به انتقال اطلاعات خواهید بود. Swift WiFi بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Swift WiFi :


- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- بیش از 100 میلیون نصب

- سرعت بالا و عملکرد ساده

- تست کردن امنیت وای فای ها

- پیدا کردن وای فای های رایگان

- قابل استفاده در سراسر جهان

- اشتراک گذاری فایل ها

- اشتراک گذاری وای فای ها

تصاویری از محیط نرم افزار Swift WiFi :

دانلود Swift WiFi برای اندروید  دانلود Swift WiFi برای اندروید  دانلود Swift WiFi برای اندروید  دانلود Swift WiFi برای اندروید  دانلود Swift WiFi برای اندروید


پسورد فایل :
کپی