آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.0.2 Complete FileMan برنامه فایل منیجر قوی برای اندروید

دانلود Complete FileMan برای اندروید

Complete FileMan نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت فایل های موجود در گوشی می باشد که بر اساس کدهای سورس باز طراحی شده است. این نرم افزار بر اساس جدیدترین کتابخانه های گوگل طراحی شده است و از استاندارد روز دنیا بهره می یگرد. Complete FileMan حجم کمی دارد و به راحتی در آن می توانید بین صفحات مختلف جا به جا شوید. طراحی برنامه مطابق استانداردهای متریال گوگل می باشد و می توانید ظاهری مدرن و جذاب را انتظار داشه باشید.

ویژگی های معمول فایل منیجرها نظیر cut, copy, delete, compress, extract و ... پشتیبانی می شود و در دسترستان قرار می گیرد. می توانید چند تب را به شکل همزمان باز کنید و روی آن ها کار کنید. امکان مرور بین صفحات مختلف وجود دارد. می توانید از app manager برای مدیریت اپلیکیشن های نصب شده روی گوشیتان استفاده کنید و اپلیکیشن هایی که به آن ها نیاز ندارید را پاک کنید. در این نرم افزار تاریخچه فعالیت هایتان نیز ثبت می شود. می توانید فایل های دلخواه خود را جست و جو کنید، یا فایل های محبوبتان را بوک مارک کنید تا راحت تر آن ها را بیابید. علاوه بر این، در صورتی که گوشیتان روت شده باشد به روت گوشیتان دسترسی خواهید داشت. Complete FileMan بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست. از نرم افزار های دیگر در این زمینه می توان به دانلود ES File Explorer اشاره کرد.

ویژگی های نرم افزار Complete FileMan :


- مشاهده کردن فایل های متنی

- استخراج کردن محتوای فایل های فشرده شده

- کپی کردن و حرکت دادن فایل ها

- مرور آسان بین صفحات

- طراحی متریال و مدرن

- جست و جو کردن فایل های دلخواه

- نمایش روت برای گوشی های روت شده

- انتخاب بین تم های مختلف برنامه

تصاویری از محیط نرم افزار Complete FileMan :


دانلود Complete FileMan برای اندروید  دانلود Complete FileMan برای اندروید  دانلود Complete FileMan برای اندروید  دانلود Complete FileMan برای اندروید  دانلود Complete FileMan برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 12 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت