آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.4.2 Domka l icon pack مجموعه آیکون های دمکا برای اندروید

دانلود icon pack برای اندروید

Domka l icon pack یکی از متفاوت ترین مجموعه آیکون هایی می باشد که برای گوشی های اندرویدی می توانید بیابید. آیکون های موجود در این مجموعه، حالتی سه بعدی و شیشه ای مانند دارند که ظاهر خاصی به گوشیتان می بخشند. این آیکون ها نه دایره ای هستند و نه مربعی، بلکه چیزی بین آن ها هستند. تمام آیکون های این برنامه با رزولوشن 192x192 ارائه شده اند. بنابرین روی تبلت ها نیز بدون افت کیفیت می توانید مجموعه آیکون های این برنامه را مشاهده کنید. علاوه بر این والپیپرهایی اختصاصی برای مجموعه آیکون های این برنامه طراحی شده است که ظاهری خاص به گوشیتان می بخشد.

این اپلیکیشن با لانچر های مختلف سازگار است که شامل اکشن، نوا، گو، سی ام، هولو، نات، سولو، وی، ام و بسیاری دیگر می شود. Domka l icon pack از muzei پشتیبانی می کند. 4 والپیپر با کیفیت qhd ارائه شده است. بیش از 1300 آیکون را در برنامه پیدا می کنید. در صورت خریداری ورژن کامل این برنامه، امکان درخواست دادن آیکون های جدید را نیز پیدا می کنید و می توانید از تقویم های پویا استفاده نمایید. Domka l icon pack  دارای بیش از صد هزار کاربر می باشد و امتیاز 4.4 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. این اپلیکیشن روی تبلت ها نیز بدون مشکل اجرا می شود. Domka l icon pack به اندروید 4.0.3 به بالا نیاز دارد.

ویژگی های نرم افزار Domka l icon pack :


- دارای بیش از صد هزار کاربر

- آیکون های شیشه ای

- جلوه ای سه بعدی

- دارای بیش از 1300 آیکون

- اضافه شدن آیکون های جدید با بروزرسانی

- دارای 4 والپیپر با کیفیت

- رزولوشن بالای آیکون های ارائه شده

- پشتیبانی از muzei

تصاویری از محیط نرم افزار Domka l icon pack :


دانلود icon pack برای اندروید  دانلود icon pack برای اندروید  دانلود icon pack برای اندروید  دانلود icon pack برای اندروید


پسورد فایل :
کپی