آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.0.3 JSON Viewer برنامه خواندن فایل های JSON جیسون برای اندروید

دانلود JSON Viewer برای اندروید

JSON Viewer نرم افزاری بسیار قدرتمند و مفید برای مشاهده فایل های JSON می باشد. این اپلیکیشن امکان پارس کردن فایل های json را به json string می دهد و سپس با ظاهری مناسب، اطلاعات برای شما به نمایش در می آیند. با این نرم افزار می توانید فایل های json خود را به فایل های pdf نیز تبدیل کنید. این نرم افزار اطلاعات متنی را به شکلی نشان می دهد که خواندن آن ها را راحت باشد. امکان مشاهده هر فایلی را در ویرایشگر برنامه دارید. می توانید اطلاعات تبدیل شده را با pdf خوان های مختلف مشاهده کنید. پرینت کردن اطلاعات به راحتی انجام می شود.

می توانید اطلاعاتتان را کپی کنید و با دیکران به اشتراک بگذارید. JSON Viewer هیچ محدودیتی روی سایز فایل های شما قرار نمی دهد. با این نرم افزار به راحتی می توانید اطلاعاتتان را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این اپلیکیشن بیش از ده هزار کاربر به خود اختصاص داده است. اطلاعات با رنگ بندی های مختلف به نمایش در می آیند تا راحت تر بتوانید محتوای دلخواه خود را مشاهده کنید. لیستی از تمام فایل هایی که تبدیل کرده اید در برنامه نگه داری می شود تا سریع تر بتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید. JSON Viewer بر روی اندروید 5 به بالا بدون مشکل اجرا می گردد.

ویژگی های نرم افزار JSON Viewer :


- دارای بیش از ده هزار کاربر

- عملکرد مناسب و سریع

- عدم وجود محدودیت در حجم اطلاعات

- پرینت آسان فایل ها

- تبدیل کردن فایل ها به pdf

- اشتراک گذاری آسان اطلاعات

- نمایش اطلاعات به شکل خوانا

تصاویری از محیط نرم افزار JSON Viewer :


دانلود JSON Viewer برای اندروید  دانلود JSON Viewer برای اندروید  دانلود JSON Viewer برای اندروید  دانلود JSON Viewer برای اندروید  دانلود JSON Viewer برای اندروید


پسورد فایل :
کپی