آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.12.4 USB Debugging اتوماتیک کردن usb debugging برای اندروید

دانلود USB Debugging برای اندروید

USB Debugging نرم افزاری ساده اما در عین حال کاربردی می باشد که می تواند شما را از شر پروسه وقت گیر قطع و وصل کردن usb debugging راحت کند. اگر از جمله افرادی هستید که مدام این گزینه را فعال و غیر فعال می کنید، این اپلیکیشن به کارتان می آید. در حالت معمول برای تنظیم کردن این ویژگی اندروید، لازم است به settings و بعد developer options بروید و سپس گزینه های مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال کنید. با این برنامه، دیگر لازم نیست به شکل دستی وارد بخش تنظیمات گوشیتان شوید و تنظیمات را عوض کنید.

این اپلیکیشن این کار را به شکل خودکار انجام می دهد. علاوه بر این می توانید این اپلیکیشن را به گونه ای تنظیم کنید که developer options را به شکل خودکار نشان دهد. زمانی که گوشیتان را به یک usb متصل می کنید، به شکل خودکار این صفحه نشان داده می شود و قادر به شخصی سازی کردن تنظیمات به شکل دلخواه هستید. اگر از کاربران گوشی های Xiaomi هستید، باید دسترسی های لازم را به برنامه بدهید. برای این کار کافیست به آدرس Settings -> Permissions -> Autostart بروید و باقی کارها را به برنامه بسپارید. USB Debugging بیش از یک میلیون کاربر به خود اختصاص داده است و امتیاز 4 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. این نرم افزار بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار USB Debugging :


- سازگار با گوشی های نسبتا قدیمی

- بیش از یک میلیون کاربر

- باز کردن صفحه developer option به شکل خودکار

- سازگار با برندهای مختلف گوشی ها

- رابط کاربری بسیار ساده

- عدم نیاز به پیکربندی و تنظیمات پیچیده


تصاویری از محیط نرم افزار USB Debugging :


دانلود USB Debugging برای اندروید  دانلود USB Debugging برای اندروید  دانلود USB Debugging برای اندروید  دانلود USB Debugging برای اندروید  دانلود USB Debugging برای اندروید


پسورد فایل :
کپی