آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.0 Overlay Settings Shortcut برنامه تنظیم دسترسی اپلیکلییشن ها اندروید

دانلود Overlay Settings Shortcut برای اندروید

Overlay Settings Shortcut با این اپلیکیشن قادر به باز کردن تنظیمات دلخواه گوشیتان با یک ضربه هستید. امکان روشن یا خاموش کردن دسترسی overlay اپلیکیشن ها را دارید. می توانید نحوه نمایش اپلیکیشن ها روی اپلیکیشن های دیگر را تغییر دهید. این نرم افزار نیاز به دسترسی خاصی ندارد و کار کردن با آن آسان می باشد. تمام امکانات این برنامه رایگان است.

Overlay Settings Shortcut به بیش از 10 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. بیش از ده هزار کاربر این برنامه را دانلود کرده اند. پس از این که Overlay Settings Shortcut را باز می کنید لیستی از اپلیکیشن های گوشیتان را مشاهده می کنید که گزینه ای در سمت راست آن قرار گرفته که امکان خاموش و روشن کردن دسترسی اپلیکیشن مربوطه را به شما می دهد. در صورتی که این دسترسی را برای اپلیکیشنی دلخواه حذف کنید، دیگر آن اپلیکیشن قادر به باز شدن روی سایر اپلیکیشن های شما نیست و تنها زمانی می تواند باز شود که اپلیکیشن دیگری در حال اجرا نباشد. Overlay Settings Shortcut حجم کمی دارد و رابط کاربری آن بسیار ساده و جمع و جور است. Overlay Settings Shortcut بر روی تبلت ها نیز قابل اجراست. برای نصب این نرم افزار لازم است اندروید گوشی شما بالای 6 باشد؛ در غیر این صورت Overlay Settings Shortcut کار نمی کند.

ویژگی های نرم افزار Overlay Settings Shortcut :


- دارای بیش از ده هزار کاربر

- رابط کاربری بسیار ساده

- میانبر به تنظیمات گوشی

- فعال و غیر فعال کردن overlay اپلیکیشن ها

- نمایش تمام اپلیکیشن ها در لیستی مناسب

- قابل نصب روی انواع گوشی ها و تبلت ها

- ترجمه شده به بیش از ده زبان زنده دنیا

تصاویری از محیط نرم افزار Overlay Settings Shortcut :


دانلود Overlay Settings Shortcut برای اندروید  دانلود Overlay Settings Shortcut برای اندروید


پسورد فایل :
کپی