آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 0.9533 AA Image Viewer برنامه نمایش دهنده تصاویر در فرمت های مختلف برای اندروید

دانلود AA Image Viewer برای اندروید

AA Image Viewer نرم افزاری فوق العاده برای مشاهده عکس ها با بیشترین کیفیت ممکن می باشد. این نرم افزار دارای موتور اختصاصی خود برای رندر کردن عکس ها در گوشیتان می باشد. سه مود استاندارد، طبیعی، و واضح ارائه شده است. هر مود از تکنیک های مختلف antialiasing مختلفی برای نشان دادن تصاویر استفاده می کند. به خصوص آن هایی که رزولوشن و دقت بالاتری دارند با دقت بیشتری نشان داده می شوند. در صورتی که از گزینه Linear color space استفاده کنید لبه های تصاویرتان طبیعی تر جلوه داده می شوند. می توانید فایل ها را بر اساس نام یا تاریخچه آن ها تنظیم کنید.

این نرم افزار دارای قابلیت جست و جوی عکس ها نیز هست. می توانید سایز تصویر بند انگشتی عکس هایتان را تغییر دهید. امکان کپی کردن و حرکت دادن عکس ها، تغییر دادن ساختار فولدرها و محتوای آن ها وجود دارد. این نرم افزار به شکل زنده رنگ بندی عکس های شما را نرمال می کند و رنگ سفید را متعادل می کند. AA Image Viewer قادر است ریزترین جزئیات عکس های شما را با بیشترین وضوح ممکن به نمایش بگذارد. از مود های مختلف استفاده کنید تا بهترین مود دلخواه خود را پیدا کنید. تصاویر بند انگشتی با کیفیتی برای شما تولید می شود. AA Image Viewer بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار AA Image Viewer :


- دارای موتور اختصاصی نمایش تصاویر

- نمایش بسیار سریع عکس ها

- حفظ رزولوشن عکس های با کیفیت

- سه مود مختلف برای نمایش عکس ها

- تغییر سایز دادن تصاویر بندانگشتی

- گزینه های مختلف برای افزایش کیفیت عکس ها

- مرتب کردن عکس ها بر اساس نام یا تاریخ

تصاویری از محیط نمر افزار AA Image Viewer :


دانلود AA Image Viewer برای اندروید  دانلود AA Image Viewer برای اندروید  دانلود AA Image Viewer برای اندروید


پسورد فایل :
کپی