آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود و نصب 1.32.5 MYKI نرم افزار مدیریت پسورد برای اندروید

دانلود MYKI برای اندروید

MYKI پسورد منیجری قدرتمند می باشد که با در نظر گرفتن امنیت طراحی شده است. به راحتی می توانید پسوردها و سایر اطلاعات حیاتی خود را وارد این برنامه کنید، MYKI باقی کارها را برای شما انجام خواهد داد. این اپلیکیشن در PC Mag به عنوان اپلیکیشن برتر شرح داده شده است. رمزهای شما در گوشیتان ذخیره می شود، نه در فضای ابری. بنابرین همیشه اطلاعاتتان به خودتان تعلق خواهد داشت. رابط کاربری این برنامه شیک و جذاب است. ویژگی های متعددی نیز در اختیارنان قرار می گیرد. با این برنامه می توانید هویت دیجیتالی خودتان را حفظ کنید. این اپلیکیشن کاملا آفلاین می باشد.

اگر هم بخواهید می توانید از آن برای همگام سازی پسوردها بین سیستم های مختلف با رمزگذاری end to end استفاده کنید. نیازی به داشتن رمز عبور اصلی برای باز کردن برنامه نیست. با استفاده از اثر انگشت قادر به باز کردن این برنامه هستید. این اپلیکیشن قادر به تولید کردن پسوردهای قدرتمند برای اکانت های مختلف شماست. می توانید به اطلاعاتتان در کامپیوتر یا گوشی های اندرویدیتان دسترسی داشته باشید. امکان اشتراک گذاری ایمن رمز عبور را با دوستان، خانواده و حتی همکاران دارید. MYKI قادر به پشتیبان گیری از اطلاعات نیز می باشد. این نرم افزار بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.


دانلود MYKI

✅ نام نرم افزار MYKI ❤️ تعداد دانلود 149
⭐نسخه نرم افزار 1.32.5 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 5.0 🔆 حجم فایل 21 مگابایت

ویژگی های نرم افزار MYKI


- بیش از صد هزار کاربر

- رابط کاربری شیک و مدرن

- عدم ذخیره اطلاعات در فضای ابری

- رمزگذاری روی اطلاعات

- باز کردن برنامه با اثر انگشت

- حفظ حریم خصوصی کاربران

- تولید رمز عبور قدرتمند

تصاویری از محیط نرم افزار MYKI :


دانلود MYKI برای اندروید  دانلود MYKI برای اندروید  دانلود MYKI برای اندروید  دانلود MYKI برای اندروید  دانلود MYKI برای اندروید


پسورد فایل :
کپی