آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 4.0.12 Widgetshare ابزارک اشتراک گذاری برای اندروید

دانلود Widgetshare برای اندروید

Widgetshare با استفاده از این برنامه می توانید ابزارک صفحه نمایش گوشی خود را با دوستتان به شکل آنی به اشتراک بگذارید. در صورتی که فردی تصویر روی ویجت را عوض کند، آن تصویر برای سایر افراد دیگر نیز عوض می گردد. می توانید ابزارک های متفاوتی برای افراد مختلف ایجاد کنید و آن ها با به اشتراک بگذارید. این نرم افزار بر روی پلتفرم های مختلفکار می کند. قادر به ارسال تصاویر به ابزارک ها هم در اندروید و هم در آیفون هستید. این اپلیکیشن ابزار های متنوعی را نیز در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با آن ها عکستان را به یک شاهکار هنری تبدیل کنید.

برای استفاده از این برنامه کافی است چند کار را انجام دهید. اولا در اپلیکیشن، یک ابزارک جدید بسازید. این ابزارک آی دی منحصر به فردی خواهد داشت. سپس آی دی را به دوستتان بفرستید تا او هم آن ابزارک را اضافه کند. سپس ویجت را به صفحه نمایش گوشیتان اضافه کنید. حالا شما و او می توانید عکس هایتان را به اشتراک بگذارید. این تصاویر در طول روز در صفحه نمایش فرد دیگر به نمایش در می آید. Widgetshare به زبان های مختلف زنده دنیا ترجمه شده است و در حال حاضر بیش از 1 میلیون بار دانلود شده است. Widgetshare را می توانید روی اندروید 5 به بالا بدون مشکل اجرا نمایید.


دانلود Widgetshare

✅ نام نرم افزارWidgetshare❤️ تعداد دانلود98
⭐نسخه نرم افزار4.0.12🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل82 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Widgetshare


- بیش از 1 میلیون دانلود

- اشتراک گذاری ویجت با دیگران

- ساحتن ابزارک های اختصاصی

- اشتراک گذاری تصویر

- رابط کاربری ساده

- سازگار با پلتفرم های مختلف

- کم حجم و سبک

تصاویری از محیط نرم افزار Widgetshare :


دانلود Widgetshare برای اندروید  دانلود Widgetshare برای اندروید  دانلود Widgetshare برای اندروید  دانلود Widgetshare برای اندروید


پسورد فایل :
کپی