آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود و نصب 7.0.0 AOA: Always on Display برنامه صفحه همیشه روشن اندروید

دانلود AOA برای اندروید

AOA: Always on Display نرم افزاری مدرن برای مشاهده اطالعات اطلاعیه ها، ساعت، تاریخ، آب و هوا، موسیقی و بسیاری دیگرمی باشد. با این اپلیکیشن می توانید نوتیفیکشن های خود را به راحتی کنترل نمایید. این نرم افزار تم های مختلفی در اختیار شما قرارمیدهد. علاوه بر این می توانید از وضعیت باتریتان باخبر شوید. در صورتی که گوشیتان روت شده باشد، این برنامه امکانات بیشتری در اختیارتان می گذارد. AOA: Always on Display دارای استایل های اختصاصی است. درلبه برنامه قابی نئونی را مشاهده خواهید کرد. این نرم افزار از باز کردن با اثر انگشت نیز پشتیبانی می کند. می توانید با کشیدن دست خود به سمت چپ اعلامیه ها را رد، یا با کشیدن به سمت راست آن هار ا پنهان نمایید. ساعت های مختلفی را در برنامه مییابید، از ساعت دیجیتالی تا ساعت آنالوگی. این نرم افزار دارای تصاویر پس زمینه HD نیز می باشد.

میتوانید به راحتی تنظیمات مختلف را شخصی سازی کنید. امکان اضافه کردن یادداشت های چسبان نیز وجود دارد. اگر گوشیتان سامسونگ است و حین استفاده از این برنامه با پیام Touch input is blocked رو به رو می شوید، به Settings و بعد Display بروید و سپس تیک Block accidental touches را بردارید. تنظیم WQHD+ پیشنهاد می شود. در برخی از موارد ممکن است برنامه به شکل خودکار متوقف شود. اگر این اتفاق برایتان افتاد نجوه غیر فعال کردن تنظیمات بهینه سازی باتری را برای این اپلیکیشن خاص گوگل بکنید. AOA: Always on Display بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.


دانلود AOA: Always on Display

✅ نام نرم افزارAOA: Always on Display❤️ تعداد دانلود693
⭐نسخه نرم افزار7.0.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل20 مگابایت

ویژگی های نرم افزار AOA: Always on Display


- بیش از یک میلیون کاربر

- کنترل کردن اعلامیه ها

- مشاهده وضعیت آب و هوا

- ساعت های اختصاصی

- دارای تصاویر پس زمینه HD

- یادداشت های چسبان

- پاسخ به پیامک ها

تصاویری از محیط نرم افزار AOA: Always on Display :


دانلود AOA برای اندروید  دانلود AOA برای اندروید  دانلود AOA برای اندروید  دانلود AOA برای اندروید  دانلود AOA برای اندروید


پسورد فایل :
کپی