آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود و نصب Firewall No Root 2.3.4 فایروال حرفه ای اندروید

دانلود Firewall No Root برای اندروید

Firewall No Root نرم افزاری کاربردی برای مقابله با هکرها و اپلیکیشن های مخبر می باشد. این نرم افزار با تکیه بر هوش مصنوعی جلوی حملات را می گیرد. می توانید قواعد دلخواه خود را در برنامه تنظیم کنید تا جلوی ورود یا خروج ترافیک به وب سایت های دلخواه را بگیرید. این اپلیکیشن به شکل خودکار نرم افزار هایی که بدون اجازه میخواهند به اینترنت دسترسی پیدا کنند را شناسایی می کندو جلوی آن ها را می گیرد. این نرم افزار بیش از 4 میلیون کاربر از سراسر جهان دارد. جلوی حملات سایبری را بگیرید و اپلیکیشن های دلخواه را بلاک کنید تا دیگر دسترسی به اینترنت نداشته باشند. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی ترافیک شبکه خود را مدیریت کنید. با دو کلیک اینترنت اپلیکیشن دلخواه شما بلاک می شود.

علاوه بر این عملکرد کلی سیستمتان به شکل قابل توجهی بهبود پیدا می کند. Firewall No Root به شکل خودکار تمام آی پی های شناخته شده fbi, cia, nsa, gchq و بسیاری دیگررا بلاک می کند. این نرم افزار جلوی سرور های جاسوسی کشورهایی نظیر چین، روسیه و آمریکا را نیز می گیرد. این نرم افزار ضد باج افزار هاست. تمام ترافیک سیستم شما توسط این فایروال کنترل می شود. می توانید فیلترهای دلخواه خود را تعریف نمایید. Firewall No Root بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.AFWall+ و دانلود نت گارد NetGuard از دیگر برنامه های مرتبط می باشد.

ویژگی های نرم افزار Firewall No Root


- عدم نیاز به روت

- کاهش دادن مصرف ترافیک نت

- مشاهده تمام اتصالات فعال

- بروزرسانی خودکار موتور برنامه

- کاهش دادن مصرف باتری

- بلاک کردن اپلیکیشن های دلخواه

- تعریف کردن فیلترهای اختصاصی

تصاویری از محیط نرم افزار Firewall No Root


دانلود Firewall No Root برای اندروید  دانلود Firewall No Root برای اندروید  دانلود Firewall No Root برای اندروید  دانلود Firewall No Root برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 9 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت