آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 3.5.2 GRUBL 4D Live Wallpapers AI نرم افزار ساخت والپیپر با هوش مصنوعی برای اندروید

دانلود GRUBL 4D Live Wallpapers AI برای اندروید

GRUBL 4D Live Wallpapers AI نرم افزاری خلاقانه برای ساختن تصاویر پس زمینه با هوش مصنوعی می باشد. متنی را وارد برنامه کنید، استایل مورد نظر خود را انتخاب کنید و اجازه دهید جادو شروع شود! در عرض چند ثانیه هوش مصنوعی برنامه تصویری منحصر به فرد برای شما تولید می کند. علاوه بر این می توانید در گالری برنامه بچرخید و تصاویری که سایر افراد درست کرده اند را مشاهده کنید. می توانید والپیپر هایی که با استایل شما سازگار هستند را به راحتی پیدا کنید و صفحه نمایش خود و لاک اسکرینتان را با آن ها مزین کنید. علاوه بر این قادر به انتخاب دو والپیپر متفاوت برای لاک اسکرین و هوم اسکرین هستید. برای این که این ویژگی کار کند، لازم است صفحه نمایش شما قادر به نمایش والپیپر زنده هم برای لاک اسکرین و هم صفحه نمایش اصلی باشد. از رینگتون های جذاب و خنده دار لذت ببرید.
این برنامه دارای رینگتون های رایگان نیز هست که با آن ها می توانید اعلامیه های گوشی خود را شخصی سازی کنید. علاوه بر این می توانید آهنگ زنگ متفاوتی برای هر کدام از مخاطبین خود تنظیم نمایید. در حال حاضر 18 دسته بندی با بیش از 1000 تصویر پس زمینه در برنامه وجود دارد. تصویر ها زنده هستند و ظاهری فوق العاده و بی نظیر را به نمایش می گذارند. با فعال کردن AUTO CHANGER این امکان را به برنامه می دهید که به شکل خودکار تصاویر پس زمینه سیستمتان عوض شود. این نرم افزار بر روی اندروید 8 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار GRUBL 4D Live Wallpapers AI


- دارای آهنگ زنگ و نوتیفیکشن
- بیش از 1000 پس زمینه زنده
- 18 دسته بندی جذاب
- تنظیم دو تصویر متفاوت در لاک اسکرین و هوم اسکرین
- ایجاد کردن تصویر پس زمینه با هوش مصنوعی
- دارای کتابخانه ای بزرگ از تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار GRUBL 4D Live Wallpapers AI:

دانلود GRUBL 4D Live Wallpapers AI برای اندروید

دانلود GRUBL 4D Live Wallpapers AI برای اندروید

دانلود GRUBL 4D Live Wallpapers AI برای اندروید

دانلود GRUBL 4D Live Wallpapers AI برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 16 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت