آروان
ایرانی کارت
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود و نصب 1.9.4.2 RS File مدیریت فایل مدرن برای اندروید

دانلود RS File برای اندروید

RS File یکی از بهترین فایل منیجر های سیستم های اندرویدی می باشد که از جدیدترین سیستم عامل اندروید 13 پشتیبانی می کند. اگر به دنبال نرم افزار مدیریت فایل مدرن، ساده، امن و رایگان می گردید این برنامه را از دست ندهید. این اپلیکیشن تمامی ویژگی های لازم برای یک فایل منیجر استاندارد را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید فعالیت های مختلفی مثل برش زدن، کپی کردن، حرکت دادن، ساختن، حذف کردن، تغییر نام دادن، جست و جو کردن، اشتراک گذاری، زیپ کردن و از زیپ خارج کردن و بسیاری دیگر را به راحتی در این اپلیکیشن انجام دهید.
این نرم افزار مدیریت فایل ها را برای شما آسان می کند. می توانید به راحتی تعداد فایل های موجود در سیستمتان را مشاهده کنید. علاوه بر این قادر به پیدا کردن اپ های نصب شده روی سیستمتان هستید. این نرم افزار حافظه گوشی شما را آنالیز می کند و فایل های بزرگ را به سرعت پیدا می کند. با این ویژگی می توانید فضای قابل توجهی از سیستمتان را آزاد نمایید. علاوه بر این قادر به مدیریت فایل ها در فضای ابری خود هستید. مدیریت کردن فایل های موجود در سرور از طریق ftp, ftps, sftp, webdav نیز امکان پذیر می باشد. با پروتوکولهای http, nfs, nas, smb و ftp می توانید اطلاعات را در شبکه های لوکال انتقال دهید. جست و جو کردن فایل ها به راحتی انجام می شود. RS File بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجرا می باشد. ASTRO File Manager و دانلود سولید اکسپلورر و دانلود ES File Explorer از سری فایل منیجر های معروف اندروید می باشند.


دانلود RS File

✅ نام نرم افزارRS File❤️ تعداد دانلود30
⭐نسخه نرم افزار1.9.4.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4 به بالا🔆 حجم فایل25 مگابایت

ویژگی های نرم افزار RS File


- دارای بیش از یک میلیون کاربر
- اضافه کردن بوک مارک
- رمزگذاری ایمن اطلاعات
- دسترسی به فایل ها از کامپیوتر
- مشاهده فایل های apk با فرمت Zip
- اشتراک گذاری آسان اطلاعات

تصاویری از محیط نرم افزار RS File:

دانلود RS File برای اندروید  دانلود RS File برای اندروید  دانلود RS File برای اندروید  دانلود RS File برای اندروید  دانلود RS File برای اندروید


پسورد فایل :
کپی