آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 2.0.6 Offline Notepad یادداشت برداری آفلاین برای اندروید

دانلود Offline Notepad برای اندروید

Offline Notepad نرم افزاری کاربردی برای یادداشت برداری می باشد که هیچ نیازی به ارتابط اینترنتی ندارد. دیگر اطلاعات شما روی هیچ سروری همگام سازی نمی شود یا اگر اطلاعات ورود به اکانتتان را فراموش کردید دیگر اطلاعاتی از دست نمی دهید. این نرم افزار می تواند برای یادداشت برداری با هر عنوانی به کار گرفته بشود. می توانید لیست های خرید هفتگی خود را به راحتی با این برنامه یادداشت کنید. آیتم های مختلف را اضافه کنید، آن ها را فیلتر گذاری کنید و لیستی از کارهایی که انجام داده اید و کارهایی که هنوز موفق به انجام آن ها نشده اید را ایجاد نمایید. یادداشت هایتان را در فولدرها و سابفولدرهای مختلف قرار دهید و به هر تعداد که خواستید فولدر ایجاد کنید. یادداشت هایی که قبلا نوشته اید را ویرایش کنید. Offline Notepad رابط کاربری بسیار دوستانه ای دارد که کار کردن با آن لذت بخش است.
دیگر نیازی نیست تبلیغات آزاردهنده مشاهده کنید که کارهای شما را مختل می کنند. می توانید یک حالت خاص، مثلا عمودی یا افقی را قفل کنید و سایر کارهایتان را در آن حالت خاص انجام دهید. امکان پشتیبان گیری از اطلاعات وجود دارد. علاوه بر این می توانید روی برنامه رمز بگذارید تا هیچ کس قادر به باز کردن آن نباشد. از اثر انگشت نیز در این زمینه پشتیبانی می شود. در Offline Notepad امکان شخصی سازی کردن برنامه را نیز دارید. این نرم افزار روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست. دانلود Evernote , دانلود Private Notepad و دانلود Nimbus Note از برنامه های مفید یادداشت برداری اندروید می باشند.


دانلود Offline Notepad

✅ نام نرم افزارOffline Notepad❤️ تعداد دانلود96
⭐نسخه نرم افزار2.0.6🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4 به بالا🔆 حجم فایل5 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Offline Notepad


- محافظت از یادداشت ها با پسورد
- عدم نیاز به ارتابط اینترنت
- خروجی گرفتن از آیتم ها
- ایجاد لیست کارهای پیش رو
- تیک زدن کارهای کامل شده
- عدم نمایش تبلیغات مزاحم

تصاویری از محیط نرم افزار Offline Notepad:


دانلود Offline Notepad برای اندروید  دانلود Offline Notepad برای اندروید  دانلود Offline Notepad برای اندروید  دانلود Offline Notepad برای اندروید


پسورد فایل :
کپی