آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود آنتن Anten 4.5 برنامه پخش زنده فوتبال و مسابقات ورزشی در اندروید و آیفون و تلویزیون

دانلود آنتن

آنتن یک نرم افزار تلویزیون موبایلی است که امکان پخش مسابقات ورزشی مهم را فراهم می کند. این نرم افزار امکان دسترسی به مسابقات فوتبال از لیگ های مهم اروپایی و لیگ برتر ایران را به همراه سایر ورزش ها مانند بسکتبال NBA و والیبال، تنیس و اسنوکر را برای شما فراهم می آورد. همچنین امکان انتخاب گزارشگر برای برخی مسابقات و تماشای چندین مسابقه به صورت همزمان نیز در این نرم افزار وجود دارد.

از ویژگی های دیگر آنتن می توان به پوشش طیف وسیعی از مسابقات ورزشی، امکان پخش با کیفیت بالا، نیم بها بودن مصرف اینترنت هنگام استفاده از برنامه، و همچنین دریافت نوتیفیکیشن در هنگام آغاز برنامه های مهم اشاره کرد.این اپلیکیشن از طریق شماره موبایل کاربران ثبت نام می کند و امکان پخش زنده و آرشیو مسابقات ورزشی مختلف را ارائه می دهد. برنامه آنتن قابلیت جست وجو، دریافت نوتیفیکیشن برای مسابقات خاص، نمایش اطلاعات بازی، مشاهده با کیفیت های مختلف، استفاده رایگان، و قابلیت پرش به قبل از پخش زنده را نیز دارا می باشد


دانلود Anten

✅ نام نرم افزارAnten❤️ تعداد دانلود1358
⭐نسخه نرم افزار4.5🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل7 مگابایت

قابلیت های کلیدی برنامه آنتن


- پخش زنده مسابقات ورزشی: این برنامه امکان پخش زنده مسابقات ورزشی را از لیگ ها و رویدادهای مختلف فراهم می کند، بنابراین می توانید مسابقات دلخواه خود را به صورت زنده تماشا کنید.

- مشاهده مسابقات در آرشیو برنامه: اگر از پخش زنده مسابقه مورد علاقه تان غایب بودید، می توانید به آرشیو برنامه مراجعه کنید و مسابقه را بازبینی کنید.

- قابلیت جست وجو: با استفاده از قابلیت جست وجو، می توانید مسابقات مورد علاقه تان را با نام تیم ها یا ورزش ها پیدا کنید.

- دریافت نوتیفیکیشن برای مسابقات خاص: برنامه می تواند شما را با ارسال نوتیفیکیشن در زمان شروع مسابقات مورد نظر اطلاع رسانی کند.

- نمایش اطلاعات بازی: شما می توانید اطلاعات و جزئیات مربوط به بازی ها و تیم ها را مشاهده کنید.

- قابلیت مشاهده مسابقات با کیفیت های متفاوت: این امکان را به شما می دهد که با توجه به اتصال اینترنت و دستگاه خود، کیفیت پخش مسابقات را انتخاب کنید.

- مشاهده مسابقات روزانه: برنامه امکان مشاهده مسابقات روزانه را فراهم می کند.

- قابلیت استفاده رایگان: برخی از قسمت ها و محتواهای برنامه به صورت رایگان قابل مشاهده هستند و افراد می توانند برای دسترسی به ویژگی ها و محتواهای بیشتر، اشتراک خریداری کنند.

- امکان پرش به قبل از پخش زنده: اگر می خواهید از بخش های قبلی مسابقه استفاده کنید، می توانید به صورت پخش معکوس به آن ها دسترسی داشته باشید.

- پشتیبانی از صدای دالبی دیجیتال: این امکان به شما کیفیت صدای بهتر و بهبود یافته را در هنگام تماشای مسابقات ارائه می دهد.

پسورد فایل :
کپی