آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Grab Photos From Videos v11.1.9 نرم افزار استخراج عکس از ویدیو برای اندروید

دانلود Grab Photos From Videos

Grab Photos From Videos ابزاری عالی برای استخراج عکس از ویدیو می باشد. یک ویدیو را از گوشی خود وارد کنید و می توانید یک فریم از ویدیوی خود در یک موقعیت بگیرید یا طیف وسیعی از عکس ها را از ویدیوهای خود استخراج کنید. محدوده شروع و پایان ویدیو را به اضافه تعداد فریمی که می خواهید استخراج کنید تنظیم کنید. تمام تصاویر ویدیو بر روی گوشی شما قرار خواهد گرفت.

Grab Photos From Videos دارای ویژگی هایی نظیر انتخاب بازه زمانی مورد نظر، تعیین تعداد فریم ها در هر ثانیه، حفظ کیفیت تصاویر، و امکان انتخاب دستی فریم ها است. همچنین، دارای محیط کاربری ساده و آسانی برای استفاده است. این اپلیکیشن می تواند برای استفاده از تصاویر موجود در ویدئوها بسیار مفید باشد.

با این اپلیکیشن، شما می توانید تصاویر مهم یا جذابی را از ویدئوهای خود استخراج کرده و از آن ها بهره برداری کنید. به عنوان مثال، این قابلیت به شما کمک می کند تا از لحظات خاصی در یک ویدئو عکس هایی بگیرید و آن ها را به عنوان تصاویر مستقل استفاده کنید. نرم افزار توسط گروه GreenBizkit ارائه شده است و قابلیت نصب روی اندروید 6 به بالا را دارا می باشد.


دانلود Grab Photos From Videos

✅ نام نرم افزارGrab Photos From Videos❤️ تعداد دانلود444
⭐نسخه نرم افزار11.1.9🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6 به بالا🔆 حجم فایل58 مگابایت

قابلیت های کلیدی Grab Photos From Videos


- استخراج تصاویر از ویدیوها : این برنامه به شما این امکان را می دهد تا تصاویر استاتیک از ویدیوهایی که بر روی کامپیوتر شما ذخیره شده اند، استخراج کنید. شما می توانید ویدیو مورد نظر خود را وارد کرده و تعداد تصاویر مورد نیاز خود را ایجاد کنید. VideoDetach Pro از دیگر نرم افزارهای  استخراج عکس از فیلم می باشد.

- رابط کاربری ساده و دوستانه : رابط کاربری این برنامه ساده و جذاب است و برای همه کاربران، حتی کسانی که با آن آشنایی ندارند، آسان قابل استفاده است. رنگ های طراحی آن باعث ایجاد تجربه بصری دلپذیری می شود.

- پشتیبانی از تنظیم نقاط شروع و پایان ویدیو : شما می توانید نقاط شروع و پایان ویدیو را تعیین کنید تا تصاویر دقیقاً در زمانهای مورد نظر شما ایجاد شوند.

- قابلیت تنظیم تنوع بیشتر : شما می توانید ویدیوها را مرتب کرده و تغییراتی ایجاد کنید تا تنوع بیشتری از تصاویر ایجاد کنید.

- قابلیت استفاده در هر زمان و مکان : برنامه به شما این امکان را می دهد تا در هر مکانی و در هر زمانی از آن استفاده کنید و تصاویر مورد نیازتان را بسازید.


Grab Photos From Videos


- انتخاب بازه زمانی: با این ویژگی، شما می توانید قسمت مورد نظری از ویدئو را برای استخراج تصاویر انتخاب کنید. این به شما اجازه می دهد تا تنها از بخش های خاصی از ویدئو تصاویر را استخراج کنید.

- تنظیم تعداد فریم ها در هر ثانیه: شما می توانید تعداد فریم هایی که در هر ثانیه از ویدئو ثبت می شوند را تعیین کنید. این ویژگی به شما کنترل دقیق تری بر روی فریم های استخراج شده اعطا می کند.

- حفظ کیفیت تصاویر: تصاویر استخراج شده از ویدئو با کیفیت و وضوح فایل ویدئویی اصلی حفظ می شوند. این امر مهم است تا تصاویر استخراج شده با کیفیت مناسبی باقی بمانند.

- انتخاب دستی فریم ها: اگر تعداد فریم های مورد نظر شما در ویدئو وجود ندارد، اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا فریم ها را به صورت دستی انتخاب کنید.

پسورد فایل :
کپی