آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » بازی موبایل » دانلود TETRIS Blitz 5.2.1 – بازی پازلی تتریس بلیتز برای اندروید

دانلود TETRIS Blitz برای اندروید

TETRIS Blitz از بازی های جذاب پازلی با پاور آپ های متنوع می باشد که که در آن می توانید تجربه ای به یاد ماندنی را برای خود به یادگار بگذارید. ویژگی های جدید این بازی را تجربه نمایید، با دوستان خود رقابت کنید و در حین پیشرفت به مراحل بالاتر، جایزه کسب کنید. هر پاور آپ دارای قدرت به خصوص خود می باشد که می تواند به نوعی در نتیجه هر بازی به شدت تاثیر گذار باشد. زمانی که وارد حالت frenzy می شوید از افکت های انفجاری فوق العاده لذت ببرید. شما می توانید با دیگران از طریق امتیاز لیدربرد بازی رقابت کنید یا با دیگران در نبرد های blitz مبارزه کنید و در نبردی سخت آن ها را شکست دهید.

از آنجایی که این بازی رایگان می باشد ممکن است در آن تبلیغ مشاهده نمایید. چالش های روزانه را تکمیل کنید تا از جوایزی که برای شما تدارک دیده شده است بهره مند شوید. گرافیک این بازی برای انواع سیستم های اندرویدی مناسب می باشد و رابط کاربری ون به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر آسان کردن بازی برای کاربران، تجربه ای دوست داشتنی را به یادگار بگذارد. این بازی پازلی با سرعت بالا صورت می گیرد و برای بازیکنان خسته کننده نخواهد شد. این بازی دارای سابقه زیادی می باشد و هم اکنون با بروزرسانی آن تغییرات زیادی در آن صورت گرفته است. TETRIS Blitz بر روی اندروید 4.3 به بالا قابل اجرا می باشد.

ویژگی های بازی TETRIS Blitz

 

- وجود لیدربرد امتیازات
- چالش های روزانه با جایزه
- پاورآپ های مختلف با قدرت های منحصر به فرد
- گرافیک مناسب برای بازی های پازلی
- امکان رقابت با دوستان
- وجود حالت frenzy
- رابط کاربری مناسب

 

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود TETRIS Blitz برای اندروید  دانلود TETRIS Blitz برای اندروید  دانلود TETRIS Blitz برای اندروید  دانلود TETRIS Blitz برای اندروید  دانلود TETRIS Blitz برای اندروید

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت