آروان
بازی حکم
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » تم موبایل » تم کیبورد طوفان برای اندروید Thunder Storm Keyboard Theme 13.0

دانلود Thunder Storm Keyboard برای اندروید

Thunder Storm Keyboard Theme یکی از جذاب ترین تم های موجود برای کیبورد سیستم عامل های اندرویدی می باشد که برای استفاده از آن باید Kika keyboard را بر روی سیستم خود داشته باشید. این تم بر روی برندهای مختلف از جمله سامسونگ، هواوی، و ... تست شده است و بدون مشکل کار می کند. شما می توانید کیبوردی درخشان را با اموجی های مختلف در اختیار داشته باشید و نظر دوستان خود را به آن جلب کنید.

Thunder Storm Keyboard Theme به شکل رایگان ارائه شده است و نیازی به پرداخت درون برنامه ای وجود ندارد. برای استفاده از این تم ابتدا Kika keyboard را بر روی سیستم خود نصب کنید و Sexy Emoji Keyboard را دانلود و نصب نمایید. سپس Sexy Emoji Keyboard را باز کنید و بر روی کلید ACTIVATE THEME بزنید. این کیبورد توسط 20 میلیون کاربر دیگر از سراسر دنیا دانلود شده و مورد رضایت قرار گرفته است. شما می توانید کیبورد خود را با عکس های خود، والپیپرها و ... شخصی سازی کنید. هم چنین رنگ تم را می توان تغییر داد و از فونت های مختلف، با سایز های متعدد استفاده کرد. Thunder Storm Keyboard Theme بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Thunder Storm Keyboard Theme :


- پس زمینه درخشنده و جذاب

- امکان شخصی سازی کردن تم به شکل دلخواه

- تست شده بر روی برند های مختلف

- دارای اموجی های اختصاصی و فوق العاده

- امکان تنظیم کردن سایز فونت برنامه

- قابل استفاده برای دارندگان Kika keyboard 

- حفظ امنیت کاربران، بدون جمع آوری اطلاعات

- پشتیبانی از بیش از 150 زبان زنده دنیا


تصاویری از محیط نرم افزار Thunder Storm Keyboard Theme :


دانلود Thunder Storm Keyboard برای اندروید  دانلود Thunder Storm Keyboard برای اندروید  دانلود Thunder Storm Keyboard برای اندروید  دانلود Thunder Storm Keyboard برای اندروید  دانلود Thunder Storm Keyboard برای اندروید


پسورد فایل :
کپی