آروان
ایرانی کارت
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » سیستم عامل » دانلود سیستم عامل اندروید Android-x86 9.0-r2 قابل نصب و اجرا در کامپیوتر

دانلود سیستم عامل اندروید

دانلود سیستم عامل اندروید Android OS v9.0

اجرا در کامپیوتر و لپ تاپ !

 

در این پست وب سایت پاتوق یو سیستم عاملی را با عنوان Android برایتان آماده کرده ایم. این سیستم عامل که توسط کمپانی معروف گوگل عرضه شده در مدت زمانی بسیار کم در لیست پرطرفدارترین سیستم عامل گوشی های موبایل قرار گرفت و جالب است بدانید که یکی از رقبای اصلی سیستم های iOS و Symbian می باشد. شاید این اولین باری است که می شنوید، می توان یک سیستم عامل موبایل را بر روی کامپیوتر نصب کرد. در واقع کمپانی گوگل سیستم عامل اندروید را در چندین نسخه مختلف منتشر کرده که علاوه بر کاربران موبایل، دارندگان کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ ها و نیز تبلت ها بتوانند از آن استفاده کنند.

همچنین شما به راحتی می توانید سیستم عامل اندروید را در کنار سیستم عامل اصلی کامپیوتر خود یعنی ویندوز نصب کنید و از آن استفاده نمایید. البنه نسخه های سازگار این سیستم عامل با کامپیوترهای خانگی هنوز مراحل آزمایشی را سپری می کند و گوگل صرفآ آنرا جهت آشنایی بیشتر کاربران با سیستم عامل جدید خود منتشر کرده است. از دیگر ویژگی های این سیستم عامل می توان به امکان Live اشاره نمود که با این امکان نیازی نیست که شما حتی آنرا روی سیستم خود نصب کنید، فقط کافیست تا آنرا روی یک سی دی یا فلش ذخیره کنید و سپس آنرا اجرا نمایید.

آموزش نصب اندروید روی کامپیوتر :


1 - این یک سیست عامل می باشد و مستقل از ویندوز کار می کنید ! کاربران مبتدی بهتر است یکی از شبیه سازهای اندروید را نصب کنند.

2 - فایل iso بدست امده بعد از دانلود و خروج از حالت فشرده را باید توسط یکی از ابزارهای بوت فلش نظیر دانلود rufus یا دانلود YUMI روی فلش بوت کنید و از طریق بوت به نصب سیستم عامل روی یکی از پارتیشن ها بپردازید.

3 - همچنین می توانید روی یکی از ابزارهای درایور مجازی نظیر دانلود VirtualBox نصب کنید.

4. از طریق رایت روی دی وی دی نیز می توانید از طریق بوت به نصب بپردازید.


پسورد فایل :
کپی