مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / سرگرمی / ابزار دسکتاپ / دانلود و نصب نرم افزار AutoHideDesktopIcons 5.15 برنامه پنهان کردن آیکون های دسکتاپ با زمان بندی

دانلود AutoHideDesktopIcons برای کامپیوتر ویندوز

AutoHideDesktopIcons نرم افزاری کم حجم و بدون نیاز به نصب برای ویندوز می باشد. اگر از تصویر های پس زمینه دسکتاپ خود لذت می برید، AutoHideDesktopIcons می تواند به شما کمک کند آن ها را بدون حضور آیکون ها مشاهده نمایید. این اپلیکیشن دارای ویژگی خودکاری است که می تواند آیکون ها را پنهان کند. می توانید تایمر دلخواه خود را تعیین کنید. علاوه بر این گزینه های متعددی برای پنهان کردن آیکون ها در اختیار شما قرار می گیرد. این اپلیکیشن، نرم افزاری کاربردی برای افرادی است که تعداد زیادی از آیکون ها را در دسکتاپ خود قرار داده اند و دیگر قادر به مشاهده تصویر پس زمینه شان نیستند. می توانید ویژگی هایی نظیر auto hide و show the task bar را فعال یا غیر فعال کنید. AutoHideDesktopIcons پرتابل می باشد و نیازی به نصب ندارد.

می توانید آن را روی فلش مموری نیز حمل کنید. این نرم افزار رابط کاربری بسیار ساده و سر راستی دارد که کار کردن با آن آسان می باشد. می توانید نحوه نمایش آیکون های دسکتاپ را تعیین کنید. به عنوان مثال زمانی که چپ کلیک، یا راست کلیک می کنید، آیکون ها نشان داده می شوند. علاوه بر این با مخفی کردن نوار وظیفه می توانید والپیپر دسکتاپ خود را به شکل کامل مشاهده نمایید. AutoHideDesktopIcons بسیار کم حجم و سبک است و علاوه بر این رایگان می باشد و می توانید آن را بروزرسانی نمایید.

ویژگی های نرم افزار AutoHideDesktopIcons :


- رابط کاربری بسیار ساده

- کم حجم و سبک

- نمایش آیکون ها با چپ یا راست کلیک

- فعال و غیر فعال کردن برنامه

- فعال شدن برنامه با بالا آمدن ویندوز

- پنهان کردن نوار وظیفه

- تنظیم کردن تایمر دلخواه برای برنامه


لیست دانلود
  حجم فایل: 100 کیلوبایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت