حسابداری موج
فیلمنو
طلوعی
دانلود رایگان » سرگرمی » ابزار دسکتاپ » دانلود و نصب StartAllBack 3.5.5.4565 برنامه برگرداندن منوی استارت کلاسیک به ویندوز 11

دانلود StartAllBack برای ویندوز

StartAllBack با استفاده از این برنامه می توانید منوی کلاسیک و ساده ویندوز 7 را در ویندوز 11 استفاده کنید. با این اپلیکیشن می توانید سایز آیکون ها را تغییر دهید و فاصله بین آن ها را شخصی سازی کنید. در StartAllBack قادر به تقسیم کردن منوی خود به بخش های مختلف هستید. شفافیت پویا، ویژگی دیگر این برنامه می باشد. امکان کشیدن و انداختن میانبرها درون منوی استارت وجود دارد. منوی جست و جوی قدیمی که در پایین استارت نشان داده می شد نیز اکنون در برنامه پیدا می شود. این نرم افزار نه تنها استارت قدیمی ویندوز 7 را بر می گرداند بلکه ویژگی های تازه ای را در آن ارائه می کند. این اپلیکیشن حتی استارت ویندوز ده را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

می توانید رنگبندی رابط کاربری برنامه را تغییر دهید و به شکل دلخواه در بیاورید. StartAllBack سرعت بسیار بالایی دارد و منوی شما همیشه پاسخگوی نیازهایتان خواهد بود. از منوهای کشویی پشتیبانی می شود و می توانید محتوای آیتم های دلخواه را مشاهده کنید. فونت های جدید، و پشتیبانی بهتر از تاچ از جمله ویژگی های این برنامه می باشد. می توانید فایل اکسپلورر سیستم خود را شخصی سازی و بهینه کنید. StartAllBack کمترین مصرف ممکن از منابع سیستمی شما را خواهد داشت و در اجرای هیچ برنامه ای با مشکل رو به رو نمی شوید. همچنین در پست های قبل دانلود ویندوز 11 را برای شما قرار داده بودیم.

ویژگی های نرم افزار StartAllBack :


- شخصی سازی کردن نوار وظیفه

- بازیابی فایل اکسپلورر قدیمی

- پشتیبانی از مود تاریک

- بازیابی منوی راست کلیک

- فونت های تازه

- بازیابی منوی استارت قدیمی

- مصرف پایین از منابع سیستمی


اطلاعات تکمیلی دانلود StartAllBack :


نام نرم افزارStartAllBack
نسخه نرم افزار3.5.5.4565
تاریخ آپدیت14 شهریور 1401
نیازمند سیستمویندوز 11
تعداد دانلود564
هزینهدانلود رایگان
حجم فایل2 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار StartAllBack :

دانلود StartAllBack برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 2 مگابایت
   (4.1/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت
خرید لایسنس ویندوز