آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سرگرمی » ابزار دسکتاپ » دانلود و نصب StartAllBack 3.7.9.4906 برنامه برگرداندن منوی استارت کلاسیک به ویندوز 11

دانلود StartAllBack برای ویندوز

StartAllBack با استفاده از این برنامه می توانید منوی کلاسیک و ساده ویندوز 7 را در ویندوز 11 استفاده کنید. با این اپلیکیشن می توانید سایز آیکون ها را تغییر دهید و فاصله بین آن ها را شخصی سازی کنید. در StartAllBack قادر به تقسیم کردن منوی خود به بخش های مختلف هستید. شفافیت پویا، ویژگی دیگر این برنامه می باشد. امکان کشیدن و انداختن میانبرها درون منوی استارت وجود دارد. منوی جست و جوی قدیمی که در پایین استارت نشان داده می شد نیز اکنون در برنامه پیدا می شود. این نرم افزار نه تنها استارت قدیمی ویندوز 7 را بر می گرداند بلکه ویژگی های تازه ای را در آن ارائه می کند. این اپلیکیشن حتی استارت ویندوز ده را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

می توانید رنگبندی رابط کاربری برنامه را تغییر دهید و به شکل دلخواه در بیاورید. StartAllBack سرعت بسیار بالایی دارد و منوی شما همیشه پاسخگوی نیازهایتان خواهد بود. از منوهای کشویی پشتیبانی می شود و می توانید محتوای آیتم های دلخواه را مشاهده کنید. فونت های جدید، و پشتیبانی بهتر از تاچ از جمله ویژگی های این برنامه می باشد. می توانید فایل اکسپلورر سیستم خود را شخصی سازی و بهینه کنید. StartAllBack کمترین مصرف ممکن از منابع سیستمی شما را خواهد داشت و در اجرای هیچ برنامه ای با مشکل رو به رو نمی شوید. همچنین در پست های قبل دانلود ویندوز 11 را برای شما قرار داده بودیم.


دانلود StartAllBack

✅ نام نرم افزارStartAllBack❤️ تعداد دانلود910
⭐نسخه نرم افزار3.7.9.4906🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 11🔆 حجم فایل1 مگابایت

ویژگی های نرم افزار StartAllBack :


- شخصی سازی کردن نوار وظیفه

- بازیابی فایل اکسپلورر قدیمی

- پشتیبانی از مود تاریک

- بازیابی منوی راست کلیک

- فونت های تازه

- بازیابی منوی استارت قدیمی

- مصرف پایین از منابع سیستمی

تصاویری از محیط نرم افزار StartAllBack :

دانلود StartAllBack برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی