آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی Broombot Battlegrounds جنگ ربات ها برای کامپیوتر

بازی Broombot Battlegrounds

Broombot Battlegrounds یک بازی جذاب و دیوانه وار است که شما را در نقش ربات های خانگی قرار می دهد. این بازی در سبک اکشن ، سه بعدی و کزوال می باشد که توسط استودیو بازی سازی The Cleanup Kings LLC در سال 2023 عرضه شده است. در این بازی، شما بازیکنان به عنوان ربات های خانگی نقش آفرینی می کنید و در میدان مبارزه ای بازی فیزیکی و آرنایی با یکدیگر رقابت می کنید. هدف شما در این بازی، تبدیل شدن به قوی ترین و شجاع ترین ربات در میان همه بازیکنان است.

Broombot Battlegrounds با حضور 1 تا 4 بازیکن به صورت تک نفره یا چند نفره قابل بازی است، به شما امکان می دهد تا در مسابقات درون قفس با دوستانتان (یا دشمنانتان) رقابت کنید. با استفاده از قدرت ها و تکنیک های منحصر به فرد خود، باید تلاش کنید تا دیگر بازیکنان را شکست دهید و به عنوان رباتی که همه را شکست می دهد، معروف شوید.

در این بازی، شما با ربات های خانگی جذاب و دوست داشتنی مبارزه خواهید کرد. با استفاده از فیزیک و مکانیک بازی، می توانید حرکات خاص و استراتژی های منحصر به فرد را اجرا کنید تا به پیروزی برسید. با گرافیک زیبا و محیط های متنوع، Broombot Battlegrounds تجربه ای سرگرم کننده و پرهیجان از مبارزات رباتیک را برای شما ارائه می دهد.

در بازی Broombot Battlegrounds، شما و سه بازیکن دیگر به عنوان ربات های پاک کننده خانگی ظاهری جذاب و قابل تنظیم شرکت می کنید. هر مدل Broombot پیشرفته با دقت بالا با افزودن چاقوها، چنگال ها و اشیاء خطرناک دیگر بر روی بدنه خود برای مبارزه مجهز شده است. هدف بازی بسیار ساده است: با استفاده از اسلحه انتخابی بادکنک پشت حریف را منفجر کنید!


Broombot Battlegrounds


Broombotها همچنین دارای گزینه های حرکت و مهارت های منحصر به فردی هستند. برای اثبات خود به عنوان ماشین پاک کننده نهایی، شما باید در 14 نقشه با موضوعات متنوع و 3 حالت بازی دست به رقابت شوید. شما می توانید Broombot خود را با بیش از 30 آیتم شامل اسلحه ها، استیکرها و مدل های مختلف، شخصی سازی کنید.

 با جستجوی بادکنک های قدرت و منفجر کردن آنها با اسلحه خود، می توانید از 8 توانایی ویژه مختلف بهره مند شوید. این بازی سه حالت رقابتی منحصر به فرد را شامل می شود. در هر حالت، شما باید به هر نحو ممکن تلاش کنید تا به عنوان برترین Broombot انتخاب شوید.


قابلیت های کلیدی بازی Broombot Battlegrounds


- چندنفره: بازی را تا چهار نفر دیگر در حالت همزمان بازی کنید. شما می توانید با دوستان یا دشمنان خود در مسابقات کلاسیک به رقابت بپردازید.

- سفارشی سازی: قابلیت شخصی سازی Broombot خود را داشته باشید. با بیش از 30 مورد مختلف از اقلام آرایشی، از جمله اسلحه ها، استیکرها و مدل های Broombot، ماشین پاک کننده خانگی خود را به دلخواه تنظیم کنید.

- مبارزه های فیزیکی: مبارزه به صورت فیزیکی و با استفاده از قوانین فیزیک بازی صورت می گیرد. شما باید با تکنیک های پرش، دویدن و دریفت در سراسر نقشه های مختلف حرکت کنید و مهارت های خود را به کار ببرید. دانلود بازی Bear With Me The Lost Robots و دانلود Trade Bots A Technical Analysis Simulation از دیگر بازی های مرتبط می باشد.


تریلر بازی Broombot Battlegrounds   - قدرت های ویژه: جمع آوری بادکنک های قدرت و استفاده از آنها برای به دست آوردن قدرت های برتر، هشت قدرت ویژه مختلف را می توانید با منفجر کردن بادکنک های قدرت با اسلحه خود فعال کنید و مزایایی مانند ایجاد گرداب قدرتمندی برای دفع دشمنان یا استفاده از اسلحه های خاص را دریافت کنید.

- نقشه ها و حالت ها: بازی دارای 14 نقشه با موضوعات مختلف است که شما را به محیط های جذاب و متنوعی می برد. همچنین، سه حالت رقابتیرا می توانید انتخاب کنید و در آن ها رقابت کنید.

- آیتم های زیبایی: با جمع آوری امتیازها و پیروزی در مبارزات، می توانید بیش از 30 آیتم زیبایی جدید را برای شخصی سازی Broombot خود بدست آورید. از اسلحه های جدید، استیکرها و مدل های مختلف Broombot استفاده کنید تا ربات پاک کننده خود را به نحوی منحصر به فرد تغییر دهید.


آموزش نصب بازی Broombot Battlegrounds 


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید ، سپس محتویات پوشه Crack  را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

Broombot Battlegrounds  Broombot Battlegrounds  Broombot Battlegrounds  Broombot Battlegrounds


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 650 مگابایت
   (3.9/5)


حداقل سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-5257U, AMD Ryzen 3 1200 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1050 or equivalent
Storage: 800 MB available space

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت