آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی Heros Hour Rogue Realms تایم قهرمان برای کامپیوتر

بازی Heros Hour

Heros Hour یک بازی در ژانر استراتژی نوبتی (turn-based strategy) با المان های نقش آفرینی (RPG) و مبارزه در زمان واقعی (real-time combat) قرار می گیرد. در این بازی، شما شهرها و ارتش های خود را توسعه می دهید، قهرمانان خود را به سطوح بالاتر برده و قدرت ها و مهارت های جدیدی بدست می آورید، و در نقش قهرمانان خود، مناطقی که به صورت تصادفی ایجاد شده اند را بررسی می کنید و با خطرات وچالش هامواجه می شوید. هدف شما، پیروزی بر دشمنان است، قبل از آنکه آن ها همین کار را انجام دهند!

یکی از ویژگی های جالب این بازی، تولید فرایندی است. با این ویژگی، هر بار که شما این بازی را اجرا می کنید، مناطق جدیدی برای کاوش و ساختمان های عجیب و غریب برای تقویت قهرمان یا ارتش خود خواهید داشت. همچنین می توانید از ستون های بزرگ برای شروع مأموریت های کوچکی استفاده کنید که شما را به مناطق مختلف جهان هدایت می کنند.

"Hero's Hour" دارای ویژگی های متعددی است از جمله 11 قوم با مکانیک ها، نقاط قوت و ضعف ویژه، 22 کلاس قهرمان با مهارت های ویژه، صدها واحد و توانایی منحصر به فرد آن ها، آرتیفکت ها، جادوها و ساختمان های مختلف در نقشه. همچنین شما می توانید به صورت تک نفره یا چندنفره بازی کنید و حتی با دوستان خود یا حتی با هوش مصنوعی بازی داشته باشید.


بازی Heros Hour


قابلیت های کلیدی بازی Hero's Hour


- استراتژی نوبتی و زمان واقعی: بازی "Hero's Hour" در جهان باز خود شما را در معرض یک ترکیب منحصر به فرد از استراتژی نوبتی و جنگ های رئال تایم  قرار می دهد. در زمان بررسی جهان و توسعه شهرها و ارتش ها، شما در حالت نوبتی عمل می کنید و می توانید به آرامی حرکت کنید. اما در هنگام مبارزه و جنگ ها، عملکرد واحدهای شما به صورترئال تایم است، که شما می توانید با اعمال جادوها و دستورات حمله، طیفی از تغییرات در جریان مبارزه ایجاد کنید.

- تولید فرایندی: بازی "Hero's Hour" از تکنولوژی تولید فرایندی استفاده می کند تا هر بار که شما بازی می کنید، جهان جدیدی برای کاوش به شما ارائه دهد. این بازی مپ هایی را به صورت تصادفی ایجاد می کند که حاوی مناطق، ساختمان ها و چالش های متنوعی هستند. همچنین، در هر بار بازی کردن، ترتیب ساخت و توسعه شهرها و ارتش ها نیز متغیر خواهد بود.

- قوم ها و کلاس های متنوع: بازی "Hero's Hour" دارای ۱۱ قوم با مکانیک ها، قدرت ها و ضعف های خاص است. همچنین شما می توانید از ۲۲ کلاس قهرمان مختلف استفاده کنید، هر کدام با یک مهارت ویژه. این تنوع در قوم ها و کلاس ها، به شما امکان می دهد استراتژی های متنوعی در بازی اعمال کنید و سبک بازی خود را تغییر دهید.


تریلر بازی Heros Hour Rogue Realms- واحدها و توانایی های منحصر به فرد: شما دسترسی به ۱۷۷ واحد (و ۹۹ واحد بهبود یافته) دارید که هر کدام دارای توانایی های خاصی هستند. همچنین، واحدها برخی توانایی های منحصربفرد دارند که در مبارزات بسیار مؤثر خواهند بود. این واحدها و توانایی های آن ها به شما امکان می دهد ارتش قدرتمندی را بسازید و در جنگ ها به بهترین شکل ممکن عمل کنید.

- آرتیفکت ها و جادوها: بازی "Hero's Hour" شامل ۱۶۶ آرتیفکت و ۸۳ جادو است. آرتیفکت ها امکانات و قدرت های ویژه ای را به شما می دهند و جادوها نیز توانایی های جادویی خاصی را در اختیارتان قرار می دهند. با استفاده هوشمندانه از آرتیفکت ها و جادوها، می توانید در مبارزات و توسعه شهر و ارتش خود تأثیر قابل توجهی داشته باشید.

- حالت چندنفره و همکاری: بازی امکان بازی چندنفره محلی را دارد، به این معنی که شما می توانید با دوستان خود به صورت محلی در یک دستگاه بازی کنید. همچنین، شما می توانید با دیگر بازیکنان آنلاین یا حتی با هوش مصنوعی همکاری کنید و در تیم با هم مبارزه کنید.


آموزش نصب بازی Heros Hour Rogue Realms


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید ، سپس محتویات پوشه Crack را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

Heros Hour  Heros Hour  Heros Hour  Heros Hour


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 1.6 گیگابایت
   (4.2/5)


حداقل سیستم مورد نیاز


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Microsoft 64bit Windows 7 or younger
Processor: Dual-core 2Ghz CPU
Memory: 512 MB RAM
Graphics: AMD Radeon HD 6250 or better DirectX11 compatible graphics card
DirectX: Version 11
Storage: 100 MB available space


سیستم پیشنهادی


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Core i5 or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD 4000 integrated, NVIDIA GT 650m graphics card or better DirectX11 compatible graphics card
DirectX: Version 11
Storage: 100 MB available space

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت