آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی Joyride جوی راید مسابقات ماشین برای کامپیوتر

دانلود بازی Joyride

Joyride یک بازی مسابقه ای با سبک گرافیکی لوپلی است که شما را در مسابقات رانندگی در جاده هایی با چشم اندازها و مناظر متنوع و در فصل های مختلف قرار می دهد. شما می توانید به تنهایی با خودتان رقابت کنید و حتی با استفاده از یک درون پرداز، فرآیند رانندگی خود را مشاهده کنید. این بازی از گرافیک لوپلی زیبا و جذابی برخوردار است و بازیکنان را به تجربه ای هیجان انگیز از مسابقات رانندگی می برد.

در Joyride، شما می توانید لذت بردن از چشم اندازهای زیبا در طول مسیر را به عهده بگیرید و یا با رقابت با خودتان، بهبود رکورد شخصی خود را هدف قرار دهید. همچنین، قابلیت کنترل درون پرداز به شما اجازه می دهد فرآیند رانندگی خود را از زاویه دیگری مشاهده کنید و این امر بسیار جالب است. در هر فصل، مناظر متنوعی را تجربه خواهید کرد و این باعث می شود که هر بازی یک تجربه جدید باشد. Joyride با سبک گرافیک منحصر به فرد و امکانات جذاب خود، یک بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز برای طرفداران مسابقات رانندگی است.

 قابلیت های کلیدی بازی Joyride 


1. رانندگی در مناظر زیبا: شما قادر خواهید بود با وسایل نقلیه ای مختلف، از جاده هایی با مناظر زیبا و تنوع فصل ها عبور کنید. هر فصل دارای مناظر کاملاً متفاوتی است و تجربه ی شگفت انگیزی را به شما می دهد.

2. رقابت با خود و دیگران: شما می توانید با خودتان به رقابت بپردازید و رکورد شخصی خود را بهبود دهید یا بازی را با دیگر بازیکنان در سراسر جهان به چالش بکشید و رکورد برتری را کسب کنید.

3. کنترل درون پرداز: با استفاده از این قابلیت، شما قادر خواهید بود یک درون پرداز را کنترل کرده و فرآیند رانندگی خود را از زوایای مختلف مشاهده کنید. این امکان به شما کمک می کند تا بهبودهای لازم را در رانندگی خود اعمال کنید.

4. گرافیک لوپلی: Joyride از سبک گرافیکی لوپلی بهره می برد که باعث ظاهری منحصر به فرد و زیبایی در بازی می شود.

5. مسیرهای مختلف: بازی Joyride دارای مسیرهای متنوعی است که در طول بازی به شما ارائه می شود. هر مسیر دارای چالش ها و خصوصیات منحصر به فردی است که برای شما تجربه ی متفاوتی ایجاد می کند.

6. تجربه با دیگر بازیکنان: در برخی حالات، شما می توانید با دوستان خود یا بازیکنان دیگر آنلاین به صورت چندنفره بازی کنید و تجربه ی مسابقه و رقابت را به اشتراک بگذارید. . دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2021 و دانلود بازی Resoraki The racing و دانلود بازی SnowRunner و دانلود و نصب بازی Rush Rally 3 و دانلود بازی BeamNG Drive از دیگر بازی های ماشینی کامپیوتر می باشند.


تریلر بازی Joyrideآموزش نصب بازی Joyride


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید.

4 - تمامی محتویات پوشه TiNYiSO را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

Joyride  Joyride  Joyride  Joyride


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 2.2 گیگابایت
   (4.3/5)


حداقل سیستم مورد نیاز 

OS: Windows 7, 8, 10
Processor: i7-3770
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX660
Storage: 2 GB available space


سیستم پیشنهادی 


OS: Windows 7, 8, 10
Processor: i7-10700
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GTX1660
Storage: 2 GB available space

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت